800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ATLANTICA GOLDEN BEACH

Hotel byl nedávno renovovaný a nachází v klidné oblasti u krásné písečné pláže, cca 8 km od přístavu Paphos. Hotel Atlantica Golden Beach je luxusní ubytování s širokou škálou zařízení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

4* hotel, byl nedávno renovovaný a nachází v klidné oblasti u krásné písečné pláže, cca 8 km od přístavu Paphos. Hotel Atlantica Golden Beach je luxusní ubytování s širokou škálou zařízení.

Vybavení hotelu

v hotelu je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí po celých 24 hodin, je bezbariérově dostupný, hlavní restaurace, bar a restaurace, WI-FI v lobby a společenských prostorách. Venkovní bazén se zahradou a pool barem, krytý vyhřívaný bazén, wellness centrum s jacuzzi, sauna, masáže za poplatek, kadeřnický salón, obchod se suvenýry a konferenční místnost, fitness centrum, biliár, stolní tenis, tenisové kurty (pronájem raket za poplatek), animační programy pro děti i dospělé, zábavné programy. Za popletek parní lázeň, masáže, vodní sporty na pláži. Hotel má vlastní plážová lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu.

Vybavení pokoje

luxusně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, LCD televizor se satelitním příjmem, mini-bar, balón s výhledem do krajiny, za příplatek s výhledem na moře.

Strava

polopenze formou bufetu s možností dokoupení All inclusive.

Hodnocení

uspokojí i potřeby náročného klienta, vysoký standard služeb, předností hotelu je výborná poloha a nádherná pláž se zlatým pískem.

Počasí

Pafos

28°C Polojasno

×