800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVENUS BEACH HOTEL

  • Krásný hotel s moderním vybavením
  • Hotelový bazén

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Pětihvězdičkový hotel zasazený v klidné lokalitě přímo u pláže nedaleko významných historických památek. Kromě špičkového servisu Vás čeká pohostinný personál a luxusní prostředí. Hotel se nachází 10 km od letiště Paphos a 3 km od kouzelného rybářského přístavu Paphos. Nedaleko najdete také Hrobku králů – nejdůležitější antickou památku Paphosu.

Ubytování

182 pokojů (z toho 156 s výhledem na moře), jejichž součástí je koupelna s vanou, sprchou a fénem, satelitní televize,rádio, hudební kanály,telefon, minibar a sejf.

Vybavení

24 hodinový pokojový servis, vyhříváný krytý bazén, venkovní bazén s Jacuzzi, tělocvična, sály na aerobik, sauna, parní lázně, solárium, salón krásy, dva tenisové kurty, kadeřnictví, obchod se suvenýry, půjčovna aut, čistírna. Dětský klub otevřený 5 dní v týdnu 4 hodiny denně pro děti od 4 do 12let.

Stravování

Možnost all inclusive.

Pláž

Písečná u hotelu.

Sport a zábava

Tenis, stolní tenis, lekce aerobiku, vodní sporty, kulečník, plážový volejbal. Hotel také pořádá speciální akce pro hosty – koktejlové party, ochutnávky vína a sýra, kyperskou noc s místními tanečníky, happy hour – nápoje s padesátiprocentní slevou, čtyřikrát týdně živou hudbu. O program se stará tým animátorů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Pafos

28°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ALOE

HOTEL ALOE

Kypr, Pafos

Cena od: 20 300 Kč

Pro skupinu:

×