800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CRYSTAL ROCKS + RIVERSIDE GARDEN

  • Kombinace ubytování ve 2 oblíbených hotelech
  • Program all inclusive

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Crystal Rocks: menší hotelový komplex zasazený v krásné zahradě, u menší písčité pláže (v moři místy oblázky nebo kameny), cca 15 km od přístavního města Famagusta (nákupní možnosti) - spojení možné taxi nebo hotelovým minibusem (za poplatek), cca 40 km
od letiště Ercan.
Riverside Garden: cca 2,5 km od písčité pláže (shuttle bus zdarma 2x denně), centrum Kyrenie cca 8km (hotelový shuttle bus - 2x denně, za poplatek), cca 45 km od letiště Ercan.

Vybavení

Crystal Rocks: v hlavní budově recepce se směnárnou, restaurace, bar, 3 bazény - z toho 2 součástí aquaparku (v provozu v hotelem vymezené časy dopoledne a odpoledne, v nízké sezóně květen a říjen je aquapark v provozu hodinu dopoledne a hodinu odpoledne), slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma), parkoviště.
Riverside Garden: komplex hotelové budovy, vilek a bungalovů v krásné zahradě, recepce, restaurace, á la carte restaurace/bar, lobby bar, bar u bazénu, Ranch bar, venkovní bazén se 4 skluzavkami/tobogány (v provozu zpravidla červen-září), dětský bazén, relaxační bazén pouze pro dospělé, 1/2 olympijský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži - zdarma, malá posilovna, minimarket, vnitřní bazén, hotel příležitostně pořádá zábavní večery.

Ubytování

Crystal Rocks: jednoduše a účelně zařízené standardní pokoje ve 2-podlažníchvilkách v krásné zahradě, vybavení: koupelna a soc. zařízení, vysoušeč vlasů,telefon, SAT/TV, mini-lednička, centrálně řízená klimatizace (s možností regulace teploty na vyžádání), většina pokojů s balkonem/terasou.
Riverside Garden: pokoje v bungalovech zpravidla na přízemí s obývací části sesofa, s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací (individuální), TV, telefonem, miniledničkou, balkonem/terasou.

Pro děti

Crystal Rocks:dětské bazény a aquapark.
Riverside Garden: dětská postýlka (zdarma), dětský bazén, skluzavky.

Náš názor

Kombinace 2 oblíbených hotelů ve 2 oblíbených lokalitách - jedinečná možnost poznání 2 oblastí v rámci jedné dovolené. První týden v hotelu Crystal Rocks ve Famagustě, druhý týden v hotelu Riverside Garden v Kyrenii.

Strava

all inclusive
Snídaně:kontinentální formou bufetu
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
Crystal Rocks: plná penze formou bufetu vč. nápojů (nealkoholické místní rozlévané nápoje,pivo, víno); 10:30 - 22:30 hod. lokální rozlévané nealkoholické a alkoholickénápoje v baru u bazénu, odpolední káva v čase určeném hotelem.
Riverside Garden: plná penze formou bufetu vč. nápojů (lokální rozlévané nealkoholické aalkoholické); místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje 10:00-22:00hod. (čerpání nápojů v rámci AI na 1 baru).

Služby za poplatek

Crystal Rocks: WiFi, plážové osušky (1 EUR + 5 EUR depozit, každá výměna 1 EUR), pronájem adaptéru.
Riverside Garden: WiFi - v recepci, trezor v recepci, tenisové kurty, sauna, volejbalové hřiště,shuttle bus do Kyrenie (5 TL/cesta/osoba).

Počasí

Famagusta (Severní Kypr)

21°C Skoro jasno

×