800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CRYSTAL ROCKS + SIMENA

  • Kombinace ubytování ve 2 oblíbených hotelech
  • Program all inclusive

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Crystal Rocks: menší hotelový komplex zasazený v krásné zahradě, u menší písčité pláže (v moři místy oblázky nebo kameny), cca 15 km od přístavního města Famagusta (nákupní možnosti) - spojení možné taxi nebo hotelovým minibusem (za poplatek), cca 40 km od letiště Ercan.
Simena: menší hotelový komplex rodinného typu (hlavní budova a 1- a 2podlažní vilky)zasazen do krásné kvetoucí zahrady cca 12 km od letoviska Kyrenia, v okolí veřejné pláže, hotelová pláž cca 3 km - dostupná hotelovým shuttle busem (zdarma) - ve vyhrazené části slunečníky a lehátka (zdarma), na pláži bar (konzumace za poplatek) a sprchy, nákupní možnosti a nejbližší restaurace cca100 m, letiště Ercan cca 45 km.

Vybavení

Crystal Rocks: v hlavní budově recepce se směnárnou, restaurace, bar, 3 bazény - z toho 2 součástí aquaparku (v provozu v hotelem vymezené časy dopoledne a odpoledne, v nízké sezóně květen a říjen je aquapark v provozu hodinu dopoledne a hodinu odpoledne), slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma), parkoviště.
Simena: recepce, směnárna, trezor v recepci (zdarma), lobby bar, hlavní restaurace abar, venkovní bazén s integrovaným barem, bazén se skluzavkami, tobogány (vprovozu zpravidla červen-září), slunečníky + lehátka u bazénů a plážové osušky(zdarma), WiFi (zdarma), stolní tenis, parkoviště.

Ubytování

Crystal Rocks: jednoduše a účelně zařízené standardní pokoje ve 2-podlažních vilkách v krásné zahradě, vybavení: koupelna a soc. zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, mini-lednička, centrálně řízená klimatizace (s možností regulace teploty na vyžádání), většina pokojů s balkonem/terasou.
Simena: útulně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (s vysoušečem vlasů),WiFi (zdarma), klimatizací, SAT/TV, telefonem, miniledničkou (naplnění a konzumace mini-baru za poplatek), varnou konvicí, zpravidla s balkonem/terasou.

Pro děti

Crystal Rocks: dětské bazény a aquapark.
Simena: část bazénu pro děti, skluzavky, dětské hřiště, dětská postýlka (zdarma).

Náš názor

Kombinace 2 oblíbených hotelů ve 2 oblíbených lokalitách - jedinečná možnost poznání 2 oblastí v rámci jedné dovolené. První týden v hotelu Crystal Rocks ve Famagustě, druhý týden v hotelu Simena v Kyrenii.

Strava

all inclusive
Snídaně:kontinentální formou bufetu
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
Crystal Rocks: plná penze formou bufetu vč. nápojů (nealkoholické místní rozlévané nápoje, pivo, víno); 10:30 - 22:30 hod. lokální rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v baru u bazénu, odpolední káva v čase určeném hotelem.
Simena: plná penze formou bufetu vč. lokálních rozlévaných nealkoholických nápojů);rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem.


Služby za poplatek

Crystal Rocks: WiFi, plážové osušky (1 EUR + 5 EUR depozit, každá výměna 1 EUR), pronájem adaptéru.
Simena: sauna.

Počasí

Famagusta

17°C Jasno

×