800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SKY VENUS BEACH

Menší hotel ležící přímo na písečné pláži vhodný pro klienty upřednostňující výhodnou cenu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází ve vzdálenosti cca 5 km od menšího přístavního města Famagusta, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. Od letiště v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 55 km. Hotel leží přímo u menší písečné pláže, v moři mohou být místy kameny, oblázky a kamenité dno. Slunečníky a lehátka na pláži jsou zdarma.

Vybavení

v moderní hotelové budově je vstupní hala s recepcí a směnárnou (pronájem trezoru za poplatek). V hotelu se nachází hlavní restaurace, konferenční místnost, snack bar a plážový bar, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, potápěčské centrum a vodní sporty, bazén. Slunečníky a lehátka jsou na pláži a u bazénu zdarma.

Ubytování

všech 116 klimatizovaných pokojů (centrální klimatizace s možností individuální regulace) je jednoduše, ale účelně zařízeno. Pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC, TV/SAT, internetové připojení (WiFi) je zdarma, minibar/lednička a varná konvice je za poplatek.

Pro děti

dětské hřiště, dětská postýlka zdarma.

Náš názor

Menší hotel ležící přímo na písečné pláži vhodný pro klienty upřednostňující výhodnou cenu.

Strava

Snídaně:jednodušší bufetové
Obědy:jednodušší bufetové
Večeře:jednodušší bufetové
All inclusive:snídaně, obědy a večeře formou bufetového stravování. Vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v pool baru od 10h do 24h. All inclusive nezahrnuje dovozové nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje v plechovkách a lahvích, minibar, pokojovou službu, džusy z čerstvého ovoce, speciální druhy kávy a čaje (např. turecká káva, kapučíno).

Služby za poplatek

internetové připojení, potápění a vodní sporty na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
vzdálenost od Letiště: 55 km
Nákupní možnosti: 5 km

Počasí

Famagusta

28°C Jasno

×