800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ACAPULCO

Tento hotel je situovaný na severu Kypru – turecké části z jedné strany obklopen mořem a z druhé strany horami. Nachází se 8 km od hlavního města Kyrenia a cca 1 hod. jízdy od mezinárodního letiště v Larnace. Je umístěn na jedné z nejkrásnějších pláží severního Kypru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

tento hotel je situovaný na severu Kypru – turecké části z jedné strany obklopen mořem a z druhé strany horami. Nachází se 8 km od hlavního města Kyrenia a cca 1 hod. jízdy od mezinárodního letiště v Larnace. Je umístěn na jedné z nejkrásnějších pláží severního Kypru.

Ubytování

200 moderně a vkusně zařízených pokojů je vybaveno SAT/TV, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, minibarem a koupelnou s WC. Většina pokojů má úchvatný výhled na moře či na hory.

Vybavení

recepce, bary, restaurace, jeden z největších venkovních bazénů na Kypru, tenisový kurt, fi tness, stolní tenis, šipky, mi nik lub, volejbal, basketbal, aerobik, vodní gymnastika, venkovní i vnitřní vířivá koupel. Služby za poplatek: trezor, minibar, masáže, pára, casino, obchody, turecká koupel, tenisový kurt s večerním osvětlením, kulečník, video hry, vodní sporty, mini fotbalové hřiště s travnatým povrchem.Pro děti: dětský bazén, dětský venkovní bazén se skluzavkami.

8000

Stravování

polopenze Snídaně: bufetové Obědy: na vyžádání – za příplatek Večeře: bufetové

Náš názor

Jeden z nejkvalitnějších hotelů v severní částí Kypru je vhodný pro náročné klienty i rodiny s dětmi. Bohaté zázemí, velký venkovní bazén, vynikající kuchyně, dobré umístění a krásné moře zajistí dobře strávenou dovolenou.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

Pro děti

dětský bazén, dětský venkovní bazén se skluzavkami.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Famagusta

26°C Skoro jasno

×