800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MANOLYA

  • Soukromá pláž
  • Zrekonstruované pokoje

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nevelký čtyřpodlažní hotel s příjemnou rodinnou atmosférou leží ve vzdálenosti asi 3 km od centra menšího letoviska Lapta a cca 15 km od centra městečka Kyrenia, kam je doprava možná místními dolmuši či taxislužbou. Od letiště Ercan v Lefkosa je hotel vzdálen asi 45 km. Uměle vybudované betonové molo se slunečníky a lehátky (lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma) se nalézá hned vedle hotelu, v moři je kamenité dno. Přístup k moři a na hotelové molo určené k opalování je z hotelového areálu po několika schodech. Vstup do moře je možný po schůdkách přes uměle vybudované molo.

Vybavení

v hotelu je vstupní hala s menší recepcí a směnárnou (internetové připojení WiFi je za poplatek), restaurace s vnitřní a venkovní částí s velmi hezkým výhledem na moře, bar u bazénu, bazén, menší dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Ubytování

jednoduše, ale účelně zařízené, menší pokoje s centrální klimatizací s možností individuální regulace mají menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, minibar (za poplatek), TV/SAT, telefon. Pronájem trezoru a internetové připojení (WiFi) je za poplatek.

Pro děti

menší dětský bazén, dětská postýlka zdarma.

Náš názor

Menší hotel s výhodnou cenou ležící přímo u pobřeží, oblíbený především pro svou klidnou atmosféru. Doporučujeme především dospělým klientům.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové či servírované

Služby za poplatek

masáže, internetové připojení WiFi, trezor.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 45 km

Recenze

2
26. červen 2013 / eva babická

zklamání

Byly jsme zde se skupinou 12 žen na týden ubytováni a myslíme si, že poprvé jsme se těšily domů. Za…

Celá recenze >

Počasí

×