800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MERIT PARK

  • Oblíbený hotel v centrální části letoviska Kyrenia
  • Moderní pěkné ubytování, vynikající kuchyně a profesionální personál

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Oblíbený hotel v centrální části letoviska Kyrenia po nedávné renovaci, nabízí jako další hotely stejného řetězce velmi kvalitní služby. Moderní pěkné ubytování, vynikající kuchyně, profesionální personál a velký bazén jsou největšími lákadly pro výběr dovolené v tomto hotelu.

Poloha

přímo u moře; moderní hotel situovaný na útesu - přístup do moře z mola, hotelová pláž cca 100 m od hotelu - přístup po schodech nebo po cestě ze svahu, popř. možnost dopravy hotelovým vozítkem, mořské dno kamenité, místy oblázky. Nedaleko hotelu se nachází veřejná menší písčitá pláž (cca 300 m); do centra Kyrenie cca 6 km, od letiště cca 45 km.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace s terasou, bar u bazénu / mola, á la carte restaurace, velký venkovní bazén - slunečníky a lehátka u bazénu, na molu a hotelové pláži (zdarma), plážové osušky (zdarma), vnitřní bazén, tenis, posilovna, kongresové místnosti, WiFi (zdarma), kasino.

1
1
1
1
1

Ubytování

příjemně a moderně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů, župany, přezůvky), klimatizací, SAT/TV, vybavením na přípravu kávy/čaje, WiFi, minibarem, trezorem.

Strava

all inclusive
Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů (místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje), 10.00-24.00 hod. rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje (v místech a časech určených hotelem - lobby bar, bar u bazénu/mola), lehké občerstvení 11.00-17.00 hod. (bar u bazénu/mola) a sladkosti 12.00-17.00 hod. v lobby baru; nealkoholické nápoje v minibaru na pokoji.

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka (zdarma).

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, služby wellness & SPA centra, osvětlení tenisového kurtu a zapůjčení vybavení, biliár.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
vzdálenost od Letiště: 45 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Famagusta

26°C Skoro jasno

×