800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TOP SET

  • Soukromá pláž přímo u hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší hotelový komplex vybudovaný v typickém lidovém kyperském stylu leží v hezké zahradě ve vzdálenosti cca 3 km od hezkého přístavního města Kyrenia, vzdálenost od letiště Ercan ve městě Lefkosa je cca 45 km. Menší písečná pláž s uměle vybudovaným molem se nachází hned před hotelem, v moři jsou u vstupu do vody místy kameny a oblázky, dále převládá kamenité dno. Vstup do moře je možný z pláže nebo z mola. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Vybavení

hotel rodinného typu se skládá z hlavní budovy, ve které se nachází menší recepční hala se směnárnou (internetové připojení WiFi zdarma), lobby bar, bazén a dětský bazén, restaurace a bar s hezkým výhledem na moře, biliár. Ve velmi pěkné zahradě jsou umístěny jedno a dvoupodlažní budovy s hotelovými pokoji. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici zdarma (výměna během pobytu je za poplatek).

Ubytování

všech 72 hotelových pokojů  je jednodušše, ale účelně a příjemně zařízeno. Klimatizované pokoje (centrální klimatizace s možností individuální regulace) mají menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, ledničku či minibar (za poplatek), trezor (za poplatek). Většina pokojů má terasu nebo balkón s výhledem do zahrady či na bazén.

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka zdarma.

Náš názor

Velice příjemný menší hotelový komplex vybudovaný v tradičním kyperském stylu. Záruka klidné a spokojené dovolené v příjemném prostředí.

Strava

Snídaně:jednodušší bufet
Večeře:salátový bufet, hlavní chod výběr z menu

Služby za poplatek

masáže

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
vzdálenost od Letiště: 60 km

Počasí

Famagusta

20°C Skoro jasno

×