800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPHRODITE HILLS APARTMENTS

  • Ideální dovolená pro milovníky golfu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Aphrodite Hills Apartments se nachází nedaleko města Paphos na západě Kypru v blízkosti několika golfových hřišť.

Hotel

Apartmány nabízejí soukromé útočiště v kopcích, každý apartmán se nachází v pohodlné vzdálenosti od resortu Aphrodite Hills v jedné z následujících vesnic tvořících resort: Adonis Village, Helios Heights, Apollo Heights Village, Zephyrus Village, Theseus Village.
Z každé vesnice mohou hosté procházet po celém resortu Aphrodite Hills a využívat všechny jeho zařízení, jako je nádherné 18-ti jamkové golfové hřiště, které tvoří páteř krajiny zde v Aphrodite Hills, tenisová akademie, plné lázeňské / fitness zařízení, dětský klub a více než 15 restauracích.

Pokoje

Luxusní apartmány jsou k dispozici s 1,2 nebo 3 ložnicemi, resp. s kapacitou až maximálně 2,4 a 6 osob, s přístupem ke společnému bazénu a úžasným výhledem na okolní krajinu Paphosu. Každý apartmán je plně zařízený s plně vybavenou kuchyní, prostorným obývacím pokojem s kompletní TV / DVD zařízením, klimatizací a mají vlastní balkon/terasu s nádherným panorama přes nedaleké hory, golfové hřiště a Středozemního moře.

Zábava

Golf, výlety po ostrově, tenis, fitness.

Hřiště

Aphrodite Hills Golf Course
Celoroční golf v Aphrodite Hills, vůbec první svého druhu na Kypru. Aphrodite Hills Resort je domovem nádherného 18-ti jamkového mistrovského hřiště, oddělené 3 jamkové golfové akademie a nádherné klubovny. Oceněné golfové hřiště s délkou 6299 m bylo slavnostně otevřeno v roce 2002 a bylo navrženo renomovaným architektem Cabellem Robinsonem. Robinson navrhl Aphrodite Hills jako perfektní mix náročných pot bunkerů, pěstěné fairwaye se svěží bermuda trávou a stupňovitých greenů.
Vizuálně nádherné, plné domorodých stromů olivovníků a rohovníků, je postaveno na dvou náhorních plošinách, oddělených roklí s vynikající výhled na Středozemní moře. Athe ohromující 130 meter soutěska dělení odpaliště na 7. jamce jean lákavá výzva pro všechny milovníky této krásné hry.

The Secret Valley Golf Course
je vysoce prestižní golfové hřiště, které se nachází u proslulé oblasti Petra tou Romiou, legendárního rodiště Afrodity, bohyně lásky. To se nachází v malebném údolí obklopeném vzrostlými stromy a krásnými přírodními skalními útvary.

Eléa Golf Course
Nachází se v samém srdci prestižní Elea Estate na Kypru, Elea Golf Club nabízí prvotřídní golf v nádherném prostředí. Náročné hřiště, par 71, navrhl legendární Sir Nick Faldo a obsahuje četné přírodní prvky a může se pochlubit krásným výhledem na Středozemní moře.

Počasí

Pafos

22°C Převážně oblačno

×