800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ASKOS CORAL BEACH

Atraktivní 4* hotel se nachází v krásné Korálové zátoce na soukromé skalnaté a oblázkové pláži, od rušného centra je cca 20 km a nedaleko hotelu je zastávka městské linky. V okolí hotelu jsou rozmanité obchody, kluby, bary, restaurace s možností večerní zábavy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

atraktivní 4* hotel se nachází v krásné Korálové zátoce na soukromé skalnaté a oblázkové pláži, od rušného centra je cca 20 km a nedaleko hotelu je zastávka městské linky. V okolí hotelu jsou rozmanité obchody, kluby, bary, restaurace s možností večerní zábavy.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, bar, fitness centrum, vnitřní vytápěný bazén, venkovní bazén, sauna, jacuzzi, masáže za poplatek, dětská herna a hřiště, stolní tenis, 4 tenisové kurty ( osvětlení za poplatek ), squash. Ve vzdálenosti do 40 km jsou 3 krásná a moderní 18-jamková hřiště golfová hřiště. WI-FI v lobby a společenských prostorách. Celodenní animační programy, tématické večery.

Vybavení pokoje

vkusně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky jsou po kompletní rekonstrukci, rodinné pokoje s oddělenou ložnicí, kompletní příslušenství, vysoušeč vlasů, mini lednice, bezpečnostní schránka za poplatek, individuálně nastavitelná klimatizace, telefon s přímou volbou, TV-SAT, trezor a lednička za poplatek, balkon.

Strava

polopenze formou bufetu s možností dokoupení All inclusive.

Hodnocení

vhodný pro rodinnou dovolenou.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 20 km

Počasí

Pafos

17°C Jasno

×