800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ATHENA BEACH

  • Hotel se nachází přímo u pláže
  • Ideální pro milovníky golfu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Středisko se nachází 15 km od mezinárodního letiště Paphos a 140 km od mezinárodního letiště v Larnace.

Hotel

Athena Beach Hotel je čtyřhvězdičkový hotel na pláži Kato Paphos v docházkové vzdálenosti od malebného přístavu, archeologických lokalit, obchodů a nočního života. Autobusová zastávka je přímo u hotelu. Parkování na hotelovém parkovišti je pro hotelové hosty zdarma.

Pokoje

Všechny pokoje mají prostorné balkony nabízející krásný výhled na Středozemní moře nebo na hotelové klidné zahrady. Luxusní koupelny s vanou a sprchou. Simmons® luxusní postele. K vybavení pokoje patří mimo jiné klimatizace a topení, TV s plochou obrazovkou se satelitním LCD TV a rádio, chladnička, minibar, vysoušeč vlasů, váhy, make-up / stolní zrcadlo, zařízené na žehlení, trezor, jakož i příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

Zábava

Mezi rekreační zařízení hotelu patří 3 sladkovodní bazény a 2 brouzdaliště, tobogán, krytý bazén (vyhřívaný v období 1 listopadu - 31. březena), vnitřní a venkovní vířivky, osvětlené tenisové kurty, mini golf a dětské hřiště s dětským klubem.

Hřiště

Aphrodite Hills Golf Course
Celoroční golf v Aphrodite Hills, vůbec první svého druhu na Kypru. Aphrodite Hills Resort je domovem nádherného 18-ti jamkového mistrovského hřiště, oddělené 3 jamkové golfové akademie a nádherné klubovny. Oceněné golfové hřiště s délkou 6299 m bylo slavnostně otevřeno v roce 2002 a bylo navrženo renomovaným architektem Cabellem Robinsonem. Robinson navrhl Aphrodite Hills jako perfektní mix náročných pot bunkerů, pěstěné fairwaye se svěží bermuda trávou a stupňovitých greenů. Vizuálně nádherné, plné domorodých stromů olivovníků a rohovníků, je postaveno na dvou náhorních plošinách, oddělených roklí s vynikající výhled na Středozemní moře. Athe ohromující 130 meter soutěska dělení odpaliště na 7. jamce jean lákavá výzva pro všechny milovníky této krásné hry.

The Secret Valley Golf Course
je vysoce prestižní golfové hřiště, které se nachází u proslulé oblasti Petra tou Romiou, legendárního rodiště Afrodity, bohyně lásky. To se nachází v malebném údolí obklopeném vzrostlými stromy a krásnými přírodními skalními útvary.

Eléa Golf Course
Nachází se v samém srdci prestižní Elea Estate na Kypru, Elea Golf Club nabízí prvotřídní golf v nádherném prostředí. Náročné hřiště, par 71, navrhl legendární Sir Nick Faldo a obsahuje četné přírodní prvky a může se pochlubit krásným výhledem na Středozemní moře.

Minthis Hills GC
V areálu hřiště se nachází v klášter ze dvanáctého století, od kterého resort převzal jméno. Klidné prostředí hřiště a fascinující výhled na hory poskytují perfektní kulisu pro náročné hry s fervejemi obklopenými vzrostlými stromy a vodními prvky. Původně navržené hřiště Donaldem Steelem v roce 1994 je nejstarší golfové hřiště na Kypru a nedávno prošelo rozsáhlou úpravou od Mackenzie & Ebert.

Příplatky

Příplatek za polopenzi - 480,- Kč/den

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 15 km

Počasí

Pafos

17°C Jasno

×