800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AVLIDA

Hotel je situován blízko archeologických památek „Hrobek králů“ na okraji Paphosu směrem ke Coral Bay. Mořské pobřeží a malá písčito-kamenitá pláž je ve vzdálenosti cca 380m od hotelu a je k dosažení přes silnici. Dále doporučujeme individuální návštěvu zátoky Coral Bay (cca 10-12 minut jízdy, zastávka frekventovaného městského autobusu je poblíž hotelu), kde je jedna z nejkrásnějších pláží ostrova s naprosto ideálními podmínkami ke koupání a vodním sportům. V okolí se nachází řada obchodů, restaurací, taveren a barů. Centrum letoviska je vzdáleno cca 2km a je dostupné pěšky asi za 20-25 minut, známé paphoské tržiště je vzdáleno cca 1,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je situován blízko archeologických památek „Hrobek králů“ na okraji Paphosu směrem ke Coral Bay. Mořské pobřeží a malá písčito-kamenitá pláž je ve vzdálenosti cca 380m od hotelu a je k dosažení přes silnici. Dále doporučujeme individuální návštěvu zátoky Coral Bay (cca 10-12 minut jízdy, zastávka frekventovaného městského autobusu je poblíž hotelu), kde je jedna z nejkrásnějších pláží ostrova s naprosto ideálními podmínkami ke koupání a vodním sportům. V okolí se nachází řada obchodů, restaurací, taveren a barů. Centrum letoviska je vzdáleno cca 2km a je dostupné pěšky asi za 20-25 minut, známé paphoské tržiště je vzdáleno cca 1,5 km.

Ubytování

v hotelu je 200 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje pro 4 - 5 osob, které tvoří jedna větší místnost se 2 pevnými lůžky a palandou nebo až 3 přistýlkami pro děti), které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, minibarem a rádiem. Balkóny jsou s bočním nebo přímým výhledem na moře, na bazén nebo do vnitrozemí. Výhled na moře za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Trezor na recepci (za poplatek cca 7,70CYP/týden), rychlovarná konvice (za poplatek cca 2-3CYP). Na recepci je též možné vypůjčit si zdarma žehličku.

Vybavení

recepce, směnárna, internet na recepci - za poplatek (cca 1CYP/13 minut), výtahy, salónek s TV se satelitním příjmem s velkou obrazovkou, 2 restaurace, 3 bary, snackbar u bazénu, kavárna, obchod se suvenýry včetně minimarketu, moderní konferenční sál, prádelna (za poplatek), kadeřnický salón, místnost na přežehlení oblečení, venkovní společenská terasa s moderním designem a s vodopády, zahrada, parkoviště.

10000

Stravování

formou polopenze nebo ALL INCLUSIVE, snídaně i večeře - švédský stůl

Sport a zábava

venkovní moderní bazén s vodopády, dětský bazén, vodní masáže v bazénu, dětský koutek, dětské hřiště, herna s videohrami, slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný), elektrické hry a videohry (za poplatek od cca 0,20 až 0,50CYP/hra), tenis (zdarma, zapůjčení raket za poplatek cca 1,50CYP/hodina), stolní tenis a šipky (zdarma), kulečník (za poplatek cca 0,50CYP/ hra), fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek cca 4CYP/2 osoby/hodina), parní lázeň (za poplatek cca 3CYP/hodina), jacuzzi (za poplatek cca 2CYP/30 minut), masáže na vyžádání (za poplatek cca 15CYP/30 minut a cca 20CYP/hodina). Hotel pro své hosty pořádá animační programy a společenské večery a zábavní akce jako jsou řecké a kyperské večírky, soutěže, karaoke party .

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Pafos

27°C Jasno

×