800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PYRAMOS

"Malý rodinný hotel, který prošel velkou rekonstrukcí v roce 2007 , se nachází v centru Paphosu, v jehož uličkách jsou obchody, supermarkety, kavárny, cukrárny, bary, noční kluby, tradiční taverny a restaurace. Této části letoviska se říká ""paphosská riviéra"". Nejbližší písčito-kamenitá pláž je vzdálena cca 2 minuty chůze (cca 280 m), přes silnici. Blízko je též malebný přístav s promenádou a archeologické památky, kostely, které doporučujeme navštívit."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Malý rodinný hotel, který prošel velkou rekonstrukcí v roce 2007 , se nachází v centru Paphosu, v jehož uličkách jsou obchody, supermarkety, kavárny, cukrárny, bary, noční kluby, tradiční taverny a restaurace. Této části letoviska se říká "paphosská riviéra". Nejbližší písčito-kamenitá pláž je vzdálena cca 2 minuty chůze (cca 280 m), přes silnici. Blízko je též malebný přístav s promenádou a archeologické památky, kostely, které doporučujeme navštívit.

Ubytování

Jednoduše, ale přesto vkusně a moderně zařízený hotel nabízí celkem 21 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné nebo dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s výhledem na letovisko nebo okolní výstavbu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 10€/týden), chladnička (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Recepce, hotelový bar s kavárnou, restaurace s TV se satelitním příjmem, venkovní bar a snackbar s kavárnou. Wifi v prostoru recepce a baru zdarma.

Stravování

Pouze snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu.

Sport a zábava

Klientům hotelu doporučujeme pláž Coral Bay, kam se mohou pohodlně dopravit místním linkovým autobusem, a kde je bohatá nabídka vodních sportů (za poplatek).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Pafos

18°C Skoro jasno

×