Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Kypr

Palates Village Hotel

  Poloha a popis

  Vybavení

  Prázdninová vesnice nabízí hostům celkem 25 pokojů. Je zde restaurace, bar, služba hlídání dětí, pokojová služba, konferenční místnost a business centrum. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

  Vybavení pokoje

  V pokojích je klimatizace a koupelna. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkovou postelí. Je tady minibar. K dispozici je také lednička a mini lednička. Na pokoji je připojení k internetu, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

  Sport/zábava

  Komplex nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Komplex má bazén a venkovní bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Pro aktivní hosty je v nabídce fitness studio (za poplatek). Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami.

  Stravování

  Lze objednat nocleh se snídaní. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248