800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANASSA

  • Nabídka sportovních aktivit
  • Relaxační zázemí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní hotel Anassa leží přímo na severozápadním pobřeží u městečka Polis, nad jednou z nejhezčích písčitých pláží Kypru s panoramatickým výhledem na neobydlený poloostrov Akamas a Afroditiny lázně. Letiště v Larnace je vzdáleno asi 150 kilometrů. Luxusní komplex, postavený ve stylu řecké vesnice s bíle omítnutými zdmi, střechami z nepálených hliněných tašek a dřevěnými okenicemi, je zařazený v Leading hotels of the World.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje situované v hlavní budově, zařízené v typickém středomořském stylu s výhledem do zahrady nebo hor, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, minibar, trezor, balkon nebo terasa. Na vyžádání lze zajistit ubytování v suitách a dalších typech pokojů.

Vybavení

V krásné zahradě o rozloze 8 hektarů jsou hostům k dispozici dva bazény s kaskádovými vodopády, tenisové kurty a squash. V areálu je několik obchůdků a čtyři restaurace – Pelagos u bazénu nabízí po celý den zdravé občerstvení, Amfora je zaměřená na středomořskou kuchyni, romantická restaurace Basiliko s posezením při svíčkách se specializuje na orientální speciality a v Heliosu si klienti mohou vybírat a la carte. Plážové centrum je vybaveno pro provozování různých vodních sportů včetně parasailingu, vodních lyží, kánoí a windsurfi ngu. Hotel provozuje vlastní potápěčské centrum, svým klientům nabízí možnost denního pronájmu motorových člunů z vlastní lodní fl otily. Pro děti od 4do 11 let zajišťuje dětský klub celodenní zajímavý program. Na vyžádání lze zajistit hlídání dětí a dětské menu. Večery zpříjemňují folklórní show, živá vystoupení hudebníků nebo tématické večírky. 18jamkové golfové hřiště Tsada Golf Club je vzdálené 30 minut jízdy autem od hotelu.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Relaxační pobyty

Lázeňské centrum Anassa Thalasso Spa nabízí několik revitalizačních programů včetně thalassotherapie, zábalů z mořských řas, masáží, shiatsu a aromaterapií. Součástí lázní jsou dvě sauny, parní lázeň, vyhřívaný bazén, rehabilitační bazén a salon krásy včetně kadeřnictví.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 150 km

Počasí

Polis

24°C Polojasno

×