800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA ALASIA

"Nedavno postavená, samostatně stojící vila, se nachází v oblasti Polis, cca 2,5 hodiny jízdy z letiště v Larnace. Známé letovisko Paphos s mnoha historickými památkami je vzdáleno méně než hodinu jízdy. Vila je postavená vedle pomerančovníkové plantáže, v okolí rostou také citrusovníky a olivovníky. Nedaleko za vilou se zvedá pohoří, které tvoří zajímavé panorama. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nedavno postavená, samostatně stojící vila, se nachází v oblasti Polis, cca 2,5 hodiny jízdy z letiště v Larnace. Známé letovisko Paphos s mnoha historickými památkami je vzdáleno méně než hodinu jízdy. Vila je postavená vedle pomerančovníkové plantáže, v okolí rostou také citrusovníky a olivovníky. Nedaleko za vilou se zvedá pohoří, které tvoří zajímavé panorama.

Ubytování

Velmi komfortně zařízená vila má v přízemí kompletně vybavenou kuchyň ( sporák, trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, touster, pračka). Vedle kuchyně je prostorný obývací pokoj a jídelna se satelitní televizí a playstation2 s DVD a CD přehrávačem. Ve vile jsou 4 ložnice, všechny s vlastní koupelnou a klimatizací. Poplatek za klimatizaci ( 8,5 Euro/ den - platí se na místě)

Vybavení

V zahradě je k dispozici bazén ( 10x5m), terasa a pergola s grilem. Restaurace a pláž je v pěší dostupnosti ( do 500 m), do letoviska s obchody, restauracemi a tavernami je to cca 10 minut jízdy autem.

Stravování

Beze stravy.

Pláž

Do 500 metrů od pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 2 h 30 min.

Počasí

Polis

26°C Jasno

×