Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
30.09.2018–29.04.2020
Počet osob

Lyžování Schladming - Dachstein

Lyžařské středisko Schladming - Dachstein leží ve štýrském pohoří Dachstein Tauern v nadmořské výšce 843 - 2 700 m. Ve Schladming - Dachsteinu se lyžuje na celkem 234 km sjezdovek a úctyhodných 435 km běžkařských tratí. Návštěvníkům je navíc k dispozici 7 snowparků. To vše činí ze střediska Schladming - Dachstein jednu z pěti nejlepších lyžařských oblastí Rakouska.

Vyrazte za lyžováním do Schladming - Dachsteinu na místa, kde se konalo mistrovství světa v alpském lyžování a tradičně probíhá "noční" slalom Světového poháru. Užijete si lyžování na perfektně upravených tratích 9 skiareálů, na svah vás vyvezou nejmodernější přepravní zařízení a skvělé sněhové podmínky až do pozdního jara vám zajistí profesionální zasněžovací systém. Při lyžování ve Schladming - Dachsteinu si na své přijdou zkušení lyžaři (doporučujeme 4,6 km dlouhou FIS sjezdovku z Planai),  freerideři, snowboardisté, běžkaři i rodiny s dětmi (dětský park Gallischen Kinderland na Galsterbergu).

Po lyžování ve Schladming - Dachsteinu zábava rozhodně nekončí. Můžete si dopřát zimní pěší turistiku, paragliding, curling, snowrafting a snowtubing, sáňkařskou dráhu, noční lyžování i večerní zábavu v místních barech a restauracích.

Dokonalé lyžování ve Schladming - Dachsteinu na vás již čeká!

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.