800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDivoká příroda ostrova Reunion & panenské pláže Madagaskaru

6-ti denní poznávání ostrova Réunion a 5-ti denní pobyt a poznávání na Nosy Be

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy. Odbavení 1,5 hodiny před odletem. Odlet přes Paříž na ostrov Réunion.

2. den

RÉUNION – ST.GILLES
Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letišti, transfer do letoviska St. Gilles v západní části ostrova. Ubytování v hotelu. Odpoledne volno na koupání v letovisku St. Gilles. Večeře. Nocleh.

3. den

ST. GILLES
Snídaně. Poznávání tohoto krásného a zajímavého ostrova. Cestu rozmanitou krajinou přes Petite France s možností rozmanitých výhledů na Sopku Maido a dále pak pokračování v cestě ke kráteru sopky do nadmořské výšky 2200 m odkud jsou nádherné výhledy na oblast Mafate. Návštěva destilerie esencí z květů pelargonií . Návrat do St. Gilles, večeře, nocleh.

4. den

CILAOS
Snídaně. Přejezd podél jihozápadního pobřeží a cesta do vnitrozemí ostrova, do horské vesničky Cilaos, jež je střediskem pěstování vína a výchozím bodem k pěším trekům do horských údolí. Možnost návštěvy termálních pramenů. Ubytování, večeře a nocleh v Cilaos.

5. den

LA PLAINE DES CAFRES
Snídaně. Brzy ráno nezapomenutelný trek do některého z okolních údolí vesničky Cilaos. Návrat z horské oblasti zpět na jižní pobřeží a přejezd podél pobřeží do La Plaine des Cafres, jež je výchozím bodem pro návštěvu sopečného kužele Piton de la Fournaise, nejvyšší dominanty ostrova. V okolí sopky je krajina zcela odlišná od dalších částí ostrova a mnohým návštěvníkům připomíná měsíční krajinu s vlastním mikroklimatem i rostlinami. Ubytování, nocleh a večeře v La Paline des Cafres.

6. den

SALAZIE
Snídaně. Přejezd napříč ostrovem podél východního pobřeží přes vesničku St. Rose, která byla v roce 1977 zcela zaplacena lávou z vulkánu Piton de la Fournaise, k severovýchodnímu pobřeží a pokračování do Salazie, rozeklané vulkanické kaldery s fantastickými rozhledy do údolí, jež se táhnou do délky až 10 km. Ubytování, večeře a nocleh v Salazie.

7. den

ST. DENIS
Snídaně. Dopoledne procházka po Salazie, návrat k severnímu pobřeží do hlavního města St. Denis, prohlídka města a jeho pamětihodností, ubytování, večeře, nocleh v St. Denis.

8. den

ST. DENIS – MADAGASKAR/NOSY BE
Snídaně. Cesta na letiště St. Denis a přelet na madagaskarský ostrov Nosy Be. Přivítání na letišti, transfer do hotelu. Ubytování. Odpoledne čas na koupání, relaxaci, odpočine. Večeře. Nocleh.

9. den

NOSY BE
Pobyt s polopenzí na ostrově Nosy Be, který je vyhledávanou plážovou lokalitou s mořskými mělčinami se spoustou pestrobarevných ryb. Většinu času určitě strávíte šnorchlováním, koupáním a relaxací.

10. den

NOSY BE
Snídaně. Celodenní výlet po ostrově, při kterém navštívíte pozůstatky první osady, oceanografické muzeum, destilerii esencí z květů ylang ylang. Oběd. Zastavíte se v hlavním městě ostrova Hell Ville na pravidelním denním trhu a budete mít možnost zakoupení suvenýrů. V podvečer návrat do hotelu, večeře.

11. den

NOSY BE
Snídaně. Celodenní výlet s kombinovanou dopravou (minibus, rybářské gondoly – „pirogy“) do přírodní rezervace Lokobe, kde při procházce tropickým deštným pralesem pravděpodobně zahlédnete lemury, chameleony, hady. Poté plavba mangrovovým porostem do pralesa Ravinala s možností dalšího pozorování lemurů, motýlů, chameleonů, gekonů. Zastávka v rybářské vesnici. V podvečer návrat do hotelu, večeře.

12. den

NOSY BE
Pobyt na ostrově s polopenzí. Volno na koupání, opalování, odpočinek

13. den

MADAGASKAR – PRAHA
Snídaně. Dopoledne transfer na letiště a odlet přes Réunion a Paříž do Prahy.

14. den

PRAHA
Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Madagaskar

22°C Převážně oblačno

×