800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPláže Indického oceánu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy na Mauritius.

2. den

PŘÍLET NA MAURITIUS
Brzy ráno přílet na Mauritius, transfer do přístavu, nalodění (od 10.00), volný program na lodi s plnou penzí.

3 a 4. den

PORT LOUIS (MAURITIUS)
Tak jako všechny přímořské metropole, i Port Louis je kulturním průsečíkem několika světů – muslimové, křesťané, hinduisté, Kreolové a všudypřítomní Číňané "přišli se svou troškou do mlýna". Doporučujeme výlet do přírody na jihu ostrova s překvapivými přírodními úkazy a také ponor do 30 m v malé ponorce.

5. den

PLAVBA NA LODI

6. , 7. a 8. den

MAHÉ (SEYCHELY)
Toto souostroví pláží je vyhledávaným cílem nejen pro turisty. Fakultativně celodenní výlet za největšími zajímavostmi souostroví. Doporučujeme také kreolský kulturní večer.

9. den

PLAVBA NA LODI

10. den

NOSY BE (MADAGASKAR)
Na tomto ostrově čekají nádherné pláže, přátelští hostitelé a nezaměnitelné aroma kanagy vonné, nejdůležitějšího vývozního zboží. Možnost výletu jeepem do nitra ostrova, popřípadě pěšího výletu za hroznýši a lemury.

11. den

DIEGO SUAREZ (MADAGASKAR)
Doporučujeme výlet do Národního parku Montagne d'Ambre, vněmž najdete nepřeberné množství chameleónů a dechberoucí vodopády, kam se místní ženy chodívají modlit. Tato zastávka nabízí jak výpravy do přírody, tak relaxaci na plážích okolních zátok. (fakultativně).

12. den

PLAVBA NA LODI

13. den

TAMATAVE (MADAGASKAR)
O Tamatave, známé také jako Toamasina (je to slané) se přetahovali Francouzi a Britové. Výlet do města a k pevnosti Foulpointe, u níž byl jako přísada do stavebních materiálů použit vaječný bílek, Vám představí bohatou historii tajemného Madagaskaru (fakultativně).

14. den

PLAVBA NA LODI

15. den

ST. DENIS (REUNION)
Zapomenete-li, v jakých zeměpisných šířkách se nacházíte, bude Vám St. Denis připadat jako kterékoli francouzské městečko. Exotiky chtiví cestovatelé by si rozhodně neměli nechat ujít přírodní krásy vnitrozemí.

16. den(případně 17.)

PORT LOUIS (MAURITIUS)
Připlutí ve 02.30. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy (dle letoveho řádu 16, nebo 17. den).

Technická data lodě Costa Romantica 4*

Délka: 221 m, šířka: 31 m, palub: 14, posádka: 596, hosté: 1.356 (1.697 s přistýlkami), rychlost: 20 uzlů, výtlak: 53.000 t.
Vybavení lodě : 7 různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, lázně, sauna, hammam, kosmetický salon, okruh pro běhání, fitness centrum, bazény, vířivky, čistírna.
Vybavení kajut : WC/sprcha, šatník, TV/satelit, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : 3 restaurace s různým kulinářským zaměřením.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Madagaskar

26°C Jasno

×