800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTajuplný sever Madagaskaru

Antananarivo • Diego • NP Montagne d`Ambre • Ankifa • Nosy Be • Nosy Komba • Nosy Tanikely

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet z Prahy.

2.den

přílet do Antananariva, uvítání na letišti a transfer do hotelu. V odpoledních hodinách návštěva paláce Ambohmang. Nocleh.

3.den

snídaně, transfer na letiště a přelet z Antananariva do Diega. Transfer do hotelu a individuální program. Nocleh.

4.den

yBold; snídaně, ráno se vydáte do NP Montagne d´Ambre. Park je pokrytý převážně deštným a mlžným pralesem, ve kterém se vyskytuje množství zvířat, mimo jiné lemuři, ksukolové, různí hadi a žáby, chameleoni, ptáci apod. Tento park je vzácným příkladem lesů z prvohor a patří mezi nejnavštěvovanější místa severní části Madagaskaru. Návrat do Diega a nocleh.

5.den

po snídani následuje výlet na pláž Slakava, kde budete mít možnost vidět skvostné stromy baobab. Oběd na grilu na pláži. Nocleh.

6.den

snídaně, cesta do Ankify, při cestě bude příležitost spatřit pěstování pepře, kakaa a plantáže esence Ylang Ylang, která se používá do některých parfémů. Pokračujete na ostrov Nosy Be, možnost potápění. Nocleh.

7.den

snídaně, volno k relaxaci na pláži nebo poznávání ostrova Nosy Be. Ostrov je nejrušnějším turistickým střediskem Madagaskaru. Nocleh.

8.den

snídaně, výlet lodí na ostrůvek Nosy Komba, který je domovem černých lemurů a za šnorchlováním na ostrov Nosy Tanikely, kde můžete i jen tak odpočívat na pláži. Nocleh.

9.den

snídaně, transfer na letiště, přelet do Antananariva a poté přelet do Evropy.

10.den

přílet do Prahy.

Počasí

Madagaskar

25°C Polojasno

×