800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySOHO BOUTIQUE HOTEL

"Soho Boutique Hotel se nachází mezi východním a západním nádražím v historické části města. V okolí najdete módní butiky, skvělé restaurace a zajímavá místa. Dunaj, ulice Váci, synagoga, budapešťská ""Broadway"", nejlepší restaurace, divadla a koncertní sály se nacházejí nedaleko a jsou snadno přístupné pěšky nebo MHD. Komfort a smysl pro eleganci hotelu Soho jsou zárukou jedinečné atmosféry."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Soho Boutique Hotel se nachází mezi východním a západním nádražím v historické části města. V okolí najdete módní butiky, skvělé restaurace a zajímavá místa. Dunaj, ulice Váci, synagoga, budapešťská "Broadway", nejlepší restaurace, divadla a koncertní sály se nacházejí nedaleko a jsou snadno přístupné pěšky nebo MHD. Komfort a smysl pro eleganci hotelu Soho jsou zárukou jedinečné atmosféry.

Ubytování

Hotel má 74 pokojů včetně 6 apartmá typu Junior. Jsou vybavené zvukotěsnými okny, LCD TV, mají zvukotěsná okna a LCD TV, trezorem, fénem, minibarem, klimatizací a internetovým připojením.

Vybavení

Součástí hotelu v moderním designu je bar, trezor na recepci, prádelna, Wi-Fi připojení k internetu, klimatizace, vnitřní parkoviště, konferenční prostory.

Nepovinné příplatky

- transfery z/na letiště 2 800 Kč / auto až pro 3 osoby, 4 160 Kč / auto až pro 6 osob
- fakultativní výlety

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Počasí

Budapešť

8°C Jasno

×