800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KEHIDA TERMAL SPA

  • Léčivé lázně Kehida
  • K dispozici 13 bazénů

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Rozsáhlý areál, který je vhodný pro všechny věkové katagorie klientů.

Poloha

Hotel se nachází zhruba 20 km od jezera Balaton, v lázeňském městečku Kehidakustány.

Vybavení

hotelový resort je rozdělen na Kehida Termal Spa & Hotel, Dům Hertelendy a zážitkové vesničky Kehida Élményfalu. Léčivé a zážitkové lázně Kehida s vodní plochou 2400 m2, mediteránní vnitřní prostory, 13 bazénů, 94 m dlouhý tobogán, venkovní kamikadze se skluzavkou, venkovní bazény s teplotou vody 34-36°C, bazény s léčivou vodou, whirlpool s masážními tryskami.

Ubytování


Hotel Kehida Termal má 42 pokojů v prvním patře budovy, vybavené klimatizací, pokoje jsou nekuřácké. Pokoje i apartmány jsou vybaveny francouzskými lůžky, telefonem, minibarem, trezorem, TV, koupelnami se sprchovým koutem, event. vanou, fénem, na pokojích jsou připraveny župany, ručníky, plážové osušky, bezplatné připojení k internetu.
Dům Hertelendy, příjemné ubytování v těsné blízkosti lázní. V příjemném prostředí hotelu Hertelendy Ház je připraveno 24 dvoulůžkových klimatizovaných pokojů. Tady i v Termálhotelu jsou pokoje na vysoké úrovni, vybavené minibarem, trezorem a bezplatným internetem.
Hotel Hertelendy Ház má 3 poschodí, celkem 24 dvoulůžkových pokojů s klimatizací. Na každém pokoji je telefon, TV, mini bar, trezor, v koupelně je sprchový kout, fén na vlasy.

Strava

plná penze bufetová

Služby za poplatek

místní pobytová taxa 1 EUR pro dospělé osoby

Možnosti ubytování

Počasí

Budapešť

18°C Bouřky

×