800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMaďarské termální lázně

4-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd v časných ranních hodinách. Kolem poledne příjezd do lázní Mosonmagyaróvár. Termální pramen patří mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod Evropy. Lázeňský areál nabízí krytý 50m plavecký bazén s teplotou 25-27°C a další 2 menší venkovní léčebné bazény a 1 z části krytý sedací léčebný bazén s teplotou 35-37°C. Ubytování v městě Győr. Nocleh.

2. den

Snídaně. Dopoledne pobyt v lázních Győri Rába Quelle Élményfürdő. V lázních je celkem 9 bazénů s teplotou vody mezi 32 až 38°C. Termální voda je účinná při léčbě revmatismu, kloubů a páteře, pohybového a trávicího ústrojí. Přejezd na ubytování do Budapešti. Volno. Nocleh.

3. den

Snídaně. Volno nebo návštěva Městské tržnice Vásárcsarnok, pěší procházka středem města ulicí Váci přes Vörösmartyho náměstí ke Svatoštěpánské bazilice. Volno. Odpoledne relaxace a koupání v Széchényiho lázních. Jeden z největších lázeňských komplexů v Evropě. Vhodné především pro regeneraci nemocných kloubů a pohybového ústrojí. Bazény s minerálními vodami různých teplot se nacházejí jak uvnitř, tak venku. Fakultativně večeře. Odjezd večer.

4. den

Příjezd v ranních hodinách.

Minimální výměna na vstupy

12000 HUF.

Počasí

Budapešť

18°C Polojasno

×