800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBAVARIA YACHTCLUB & APARTMENTS

Tento stylový apartmánový komplex zaujímá vynikající polohu přímo na břehu jezera Balaton ve městě Balatonlelle. Nabízí exkluzivní apartmány s hotelovou službou, soukromou pláž a bazén. Noblesní, ale přesto uvolněnou atmosféru podniku BL Bavaria Yachtclub Apartments dotváří přidružený Yacht Club a přístav až pro 160 jachet. Na výborných jídlech maďarské i mezinárodní kuchyně si můžete pochutnat v restauraci s krásnou terasou. Snídani si můžete objednat v sousední restauraci Rozmaring. Centrum města je jen 200 m daleko a na letišti můžete být během 120 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

tento stylový apartmánový komplex zaujímá vynikající polohu přímo na břehu jezera Balaton ve městě Balatonlelle. Nabízí exkluzivní apartmány s hotelovou službou, soukromou pláž a bazén. Noblesní, ale přesto uvolněnou atmosféru podniku BL Bavaria Yachtclub & Apartments dotváří přidružený Yacht Club a přístav až pro 160 jachet. Na výborných jídlech maďarské i mezinárodní kuchyně si můžete pochutnat v restauraci s krásnou terasou. Snídani si můžete objednat v sousední restauraci Rozmaring. Centrum města je jen 200 m daleko a na letišti můžete být během 120 minut.
 

Vybavení

recepce, restaurace, business centrum, výtah, WiFi připojení ve společných prostorách, zahrada, terasa, parkoviště, venkovní bazén, finská sauna.
 

Ubytování

komplex se skládá z hlavní budovy a 17 vil s celkovým počtem 58 apartmánů s různou velikostí a kapacitou 2-7 osob.
V hlavní budově s výtahem se nachází podzemní garáže, přízemní apartmány s přístupem rovnou do zahrady, 3 patra apartmánů s balkony a střešní apartmány s prostornými střešními terasami.
Každá vila se skládá z 5 apartmánů s balkonem, střešní apartmány pak mají oddělenou exkluzivní střešní terasu. Všechny apartmány jsou s výhledem na jezero a mají plně vybavenou kuchyň, koupelnu/WC, SAT/TV, ledničku, CD přehrávač a balkon.

Pro děti

dětské hřiště, dětský bazén, dětské hry.

Náš názor

Stylový apartmánový komplex s vynikající polohou, vhodný pro rodiny s dětmi i náročnější klientelu.

Služby za poplatek

pobytová taxa (cca 1-2 EUR/osoba/den).

Podobné hotely v této lokalitě

CLUB TIHANY HOTELS AND BUNGALOWS

CLUB TIHANY HOTELS AND BUNGALOWS

Maďarsko, Balaton, Balaton

Cena od: 972 Kč

Pro skupinu:

×