800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARINA PORT

Komfortní ubytování s krásnou hotelovou pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Komfortní ubytování s krásnou hotelovou pláží.

Info

Parkování: hotelové parkoviště v ceně.
Domácí zvíře: ne.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Poloha

přímo u jezera, na kraji letoviska Balatonkenese, na severním břehu Balatonu. V blízkosti jachtového přístavu. Centrum cca 500 m.

Vybavení

74 pokojů, klimatizovaná vstupní hala s posezením, restaurace s panoramatickou terasou, hotelový bar/kavárna s terasou a společenskou místností. Výtah. Velká zahrada s hotelovou pláží, plážovým barem, lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, rádiem, minibarem, klimatizací a balkónem s výhledem na jezero. Třílůžkové pokoje (A2B/A3B): pro 2-3 osoby, sprcha místo vany, bez balkónu, do krajiny. Joker pokoje (A2S) zde ušetříte, protože výběr a vybavení a polohy pokoje necháte na hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Mimo hlavní sezónu večeře výběr z menu.

Služby v ceně

k večeři 1/4 l vína, 1 sklenice piva nebo 1 nealkoholický nápoj. Jízdní kola (dle dostupnosti). Tenis.

Sport/aktivity

stolní tenis, volejbal, půjčovna kol (mapy cyklistických stezek okolo Balatonu). Dobrý cyklistický terén na 2 březích, možnost přepravy kol lodí (zastávka v blízkosti hotelu). Za poplatek půjčovna člunů.

Wellness

velký krytý bazén (20 x 10 m) se vstupem do zahrady. Vířivka a sauna. Za poplatek: masáže (cca od 20 €) a solárium (cca od 3 €).

×