800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySárvár, wellness, termály a víno Zadunají

3-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd v ranních hodinách. Köszeg, městečko ostružin, jedno z nejpůvabnějších náměstí v Maďarsku, gotický kostel sv. Jakuba, barokní kostel sv. Emericha, brána Hrdinů, příjezd do Sárváru (Blatný Hrad) město a zámek krvavé hraběnky Báthoryové – čachtické paní, hrad rodu Nádasdy, arboretum, fakultativně koupel v luxusních termálních lázních, moderní areál s wellness centrem. Ubytování. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Celodenní pobyt v termálech Sárvár a využití saunového světa a wellness centra. Možná návštěva zámku Sárvár a arboreta se vzácnými stromy či místní vyhlášené cukrárny. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní pobyt v termálech Sárvár. Nebo fakult. výlet k Balatonu, Badacsony – vinařská oblast, pěší procházka nebo fakultativně cesta terénními vozy do okolních vrchů a vinohradů, slavnost vína – sběr hroznů, ochutnávka pálinky, moštu a kvalitního vína, oběd s výhledy na největší sladkovodní jezero střední Evropy. Folklórní představení s pravým čardášem. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Mosonmagyaróvár, historické centrum městečka s hradem, termální lázně v zeleni, jedny z 5 nejúčinnějších v Evropě, návrat do Prahy do půlnoci.

Minimální výměna na vstupy

60 EUR.

Počasí

Budapešť

14°C Slabý déšť

×