800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLD LAKE GOLF

Old Lake Golf Hotel se nachází na severu Maďarska nedaleko města Tata v blízkosti dálnice směr Budapešť.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Old Lake Golf Hotel se nachází na severu Maďarska nedaleko města Tata v blízkosti dálnice směr Budapešť.

Ubytování

Old Lake Golf Hotel má k dispozici 35 odhlučněných pokojů s klimatizací, minibarem, barevnou televizí, telefonem a WIFI zdarma.

Vybavení

Diana Golf Hotel byl otevřen v roce 2001 a stal se klenotem golfového centra. Hotel byl v roce 2009 přejmenován na Old Lake Golf Hotel. Elegantní hotel s 35 pokoji s přátelskou atmosférou je ideálním místem nejen pro golfisty, ale i pro rodinné a firemní akce . Pro relaxaci a zábavu hotelových hostů je k dispozici restaurace Diana, bar, wellness centrumt a herní místnost. Vzhledem k umístění hotelu a zařízení, lze jej použít i pro pořádání konferencí a firemních akcí.

Zábava

Golfové hřiště, sauna, fitness centrum, wellness centrum, lázně, Tata, Budapešť.

Hřiště

Old Lake Golf Club

Old Lake Golf Club se nachází mezi Gerecse vrchy a Old Lake Tata, po kterém byl pojmenován klub. Jeho 18-ti jamkové hřiště se nachází v krásném parku, je plné jezírek a potoků. Vedle hlavního hřiště, které představuje výzvu pro každého, je elegantní klubovna rodinného typu a všechny potřebné tréninkové plochy (driving range, putting a chipping greeny, 3 cvičné 3 parové jamky), které dohromady poskytují kompletní servis pro naše hosty.

×