800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTermální lázně Podhájská s výletem do Budapešti

Podhájska | Budapešť | ohbí Dunaje

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odjezd v časných ranních hodinách z potvrzených nástupních míst, přejezd přes ČR na Slovensko. Po cestě se uskuteční po cca 2 – 3 hodinách krátké zastávky na odpočinek a občerstvení. Příjezd do místa ubytování v Podhájske, nejvyhledávanějších termálních lázní Slovenska, které leží asi 90 km severovýchodně od Bratislavy. Večeře a nocleh.
2. den: Snídaně, individuální volno, koupání a relaxace v areálu termálního koupaliště. V areálu se nachází celkem 7 bazénů, které jsou vhodné k plavání a relaxaci. Velmi příjemné jsou bazény klidové, sedací, které příznivě působí na regeneraci organizmu. Při nepříznivém počasí mohou návštěvníci využívat částečně zastřešený sedací bazén. Slaná mořská voda má podobné složení jako voda Mrtvého moře, jen v menší koncentraci. Blahodárné jsou účinky vody na kožní choroby, nemoci dýchacího ústrojí, revmatické obtíže, bolesti páteře, kloubů a cévní onemocnění. Teplota vody v bazénech dosahuje až 36-38°C. Je zde i sportovní vyžití a dětská hřiště, doplňkový prodej a rychlé občerstvení. V hlavní budově je možné objednat ještě rehabilitační služby, masáže, vanu s geotermální vodou a podobně, masáže lze zajistit i v místě ubytování.
3. den: Snídaně, celodenní výlet do Budapešti, okružní prohlídka města. Mezi nejnavštěvovanější místa hlavního města Budapešti patří budova Parlamentu, Rybářská bašta, Královský palác, Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána, možnost návštěvy termálních lázní Gellert nebo termálů na Margaretině ostrově, případně tradičních lázní Szécheny. Při dostatku času individuální volno, v odpoledních hodinách návrat do Podhájske, večeře a nocleh.
4. den: Snídaně, individuální volno ke koupání a relaxaci v termálních bazénech, večeře a nocleh.
5. den: Snídaně, individuální volno ke koupání, nebo možnost účasti na fakultativním výletu do ohbí Dunaje. Program výletu zahrnuje návštěvu Ostřihomi s korunovační katedrálou, sídelního města uherských králů Visegradu s palácem krále Matyáše a půvabného městečka maďarských umělců Szentendre.
6. den: Snídaně, individuální volno, návrat do ČR.

Doprava

Plzeň, Praha, Jihlava (dálnice), Brno, Podhájska

Počasí

Budapešť

15°C Polojasno

×