800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalajsie - Brunej - Singapur

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy via Frankfurt/Mnichov a Singapur do Kuala Lumpur.

2. den

Kuala Lumpur (večeře)
Po příletu do Kuala Lumpur náleduje transfer do hotelu (2x ubytování se snídaní v hotelu Swiss Inn ***). V odpoledních hodinách vás vyzvedne skupinový transfer, kterým absolvujete okružní jízdu po Kuala Lumpur (cca 3,5 hod.). Uvidíte soutok řek Gombak a Klang, známou budovu Petronas Twin Tower, Královský palác, Národní muzeum, Národní mešitu, Národní památník, náměstí Nezávislosti, budovu sultána Abdula Samada a vlakového nádraží v maurském stylu. Zpět do hotelu, v podvečerních hodinách vás opět vyzvedne skupinový transfer, kterým absolvujete výlet “Cultural night tour” (délka výletu 3,5 hod.) - návštěva hinduistického chrámu Sri Mahamariamman, nočního trhu na ulici Petaling, tzv. Chinatown (nabídka bižuterie, textilu, tašek, audiovizuální techniky atd.) a večeře v typické malajské restauraci formou bufetu vč. představení malajských kulturních tanců. Transfer zpět do hotelu.

3. den

Malacca (snídaně, oběd)
Po snídani odjezd skupinovým transferem do historického města Malacca (délka 8 hod., v ceně i vstupy), které bylo sídlem sultána, než se Malajsie stala kolonií postupně Portugalska, Holandska a Velké Británie. Návštěva kostela sv. Petra z roku 1710 (nejstarší stále používaný křesťanský kostel v Malajsii), dále pojedete okolo největšího čínského hřbitova ze 17. století, který se nachází mimo území Číny, zastávka na úpatí Bukit China, odkud se otevírá výhled na tzv. Sultánský pramen. Skrz původní portugalské osídlení se pokračuje k známé bráně Porta de Santiago a troskám kostela sv. Pavla lemovaného náhrobními kameny ze 17. století. Následuje muzeum města na Červeném náměstí, návštěva křesťanského kláštera, oběd v místní restauraci (v ceně), prohlídka tzv. “Obydlí milosrdných mraků” a chrámu Cheng Hoon Teng a procházka melackou starodávnou ulicí, zakončení u břehu řeky Melaka. Návrat do hotelu.

4. den

Taman Negara (snídaně, večeře)
Po snídani odjezd autobusem do přístavu Tembeling, kde proběhne registrace pro povolení na vstup do národního parku Taman Negara (poplatky již zahrnuty v ceně zájezdu). Cca ve 13:30 h odplouvá z přístavu Tembeling loď do národního parku, cca v 16:00 h ubytování na 2 noci. Po večeři vás vyzvedne místní průvodce parku a vezme vás na noční procházku džunglí, návrat na ubytování.

5. den

Taman Negara (snídaně, oběd, večeře)
Po snídani trekking v džungli, po obědě koupání v řece Lata Berkoh. Návrat do hotelu, večeře.

6. den

Kuala Lumpur (snídaně)
V ranních hodinách po snídani odjezd z Taman Negara do přístavu Tembeling, následuje cesta autobusem do Kuala Lumpur. Odpoledne příjezd do hotelu v Kuala Lumpur (Swiss Inn ***) a volný program.

7. den

Kuala Lumpur / Brunej (snídaně)
Po poledni vás vyzvedne na hotelu transfer, který vás odveze na letiště k odletu do Bruneje. Po příletu do Bruneje transfer do hotelu (3x ubytování se snídaní v hotelu Holiday Lodge *** či podobný).

8. den

Brunej (snídaně, oběd, večeře)
Po snídani půldenní výlet městem s prohlídkou vesnice umístěné na kůlech nad vodou, návštěva místních tradičních domů. Oběd v místní restauraci. Návrat do hotelu. V podvečerních hodinách vás vyzvedne transfer a odveze vás na noční prohlídku Bruneje s plavbou po řece, návštěvou nočního trhu, zastávkou u mešity sultána Omara Ali Saifuddiena a večeří v místní restauraci. Po skončení večerního programu návrat do hotelu.

9. den

Brunej (snídaně, oběd)
Po snídani výlet Temburong (délka 5 hod.) - plavba rychlolodí okolo vodní vesnice Kampong Ayer a proplutí spletitým labyrintem křivolakých vodních cest sousedního státu Sarawak. Příjezd do města Bangar, vstup do parku Perdayan Forest Reserve. Následuje cca 45 min. procházka kopci skrze lesy Bornea, nezapomenutelná návštěva místních obydlí a návštěvnického centra Temburong, kde se dozvíte více o historii a obyvatelích tohoto parku. Lehké občerstvení v místním cofee shopu, návrat do Bangaru a poté zpět do hotelu.

10. den

Brunej / Singapur (snídaně)
Po snídani transfer na letiště, odlet do Singapuru. Po příletu autobusový transfer do hotelu (3 noci, bez stravování v hotelu kategorie 3* Furama Riverfront či podobný). Volný program v Singapuru. Využijte maximálně veškeré atrakce Singapore Airlines Stop Over program – více informaci v CK nebo u Singapore Airlines.

11. - 12. den

Singapur
Volný program v Singapuru. V rámci STOPOVER programu 50% sleva na stravování na jídelním lístku v hotelové restauraci, kde budete ubytováni, bezplatné využití autobusů SIA Hop-on a Sentota ento, slevy v obchodech, restauracích atd. V rámci STOPOVER programu budete mít volné vstupy: na ostrov entosa (zábavní park), do Národní zahrady orchidejí, na projížďku lodí po řece, do Ptačího parku Jurong, do singapurské ZOO, do centra Chinatown Heritage, do vojenského bunkru ve Fort Canning, trénink a 150 golfových míčků na hřišti Marina Bay Golf, Singapore Flyer (ruské kolo), Maritime Experential Museum & Aquarium na ostrově Sentosa, The Original Singapore Walk, plavbu Hippo HopOff HopOn, muzeum hraček a lanovka na ostrov Sentosa.

13. den

Singapur
Volný program, ve večerních hodinách transfer na letiště. V nočních hodinách odlet ze Singapuru do Frankfurtu.

14. den

Přílet/odlet z Frankfurtu, přílet do Prahy.

Uvidíte/zažijete

hlavní město Malajsie, významné historické město Malacca, národní parky v Malajsii a Bruneji, moderní i tradiční Brunej, kosmopolitní Singapur.

Upozornění

pro uskutečnění zájezdu stačí 2 osoby cestující společně. Program může být upraven a pozměněn, obsah ale zůstane zachován.

Počasí

Kuala Lumpur

31°C Převážně oblačno

Kuantan

29°C Převážně oblačno

×