800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBUBU ISLAND RESORT

Tento menší avšak velmi příjemný a pohodový resort s 39 pokoji se nachází přímo v krásné zátoce Jihočínského moře v souostroví Pulau Perhentian Kecil v blízkosti Národního mořského parku s úžasným podmořským životem, transfer z přístavu Kuala Besut trvá přibližně 30min motorovou lodí. V blízkosti na pláži jsou obchůdky se suvenýry a další restaurace, hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

  • tento menší avšak velmi příjemný a pohodový resort s 39 pokoji se nachází přímo v krásné zátoce Jihočínského moře v souostroví Pulau Perhentian Kecil v blízkosti Národního mořského parku s úžasným podmořským životem, transfer z přístavu Kuala Besut trvá přibližně 30min motorovou lodí. V blízkosti na pláži jsou obchůdky se suvenýry a další restaurace, hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.

Vybavení

  • bar a restaurace s vynikající mezinárodní i místní kuchyní (nabízí časté barbecue), kvalitní potápěčské centrum, internet, masážní služby, lehátka na pláži zdarma

Pláž

  • s jemným pískem přímo u hotelu

Zábava a sport

  • vodní sporty (šnorchlování, kánoe, čluny aj.), potápění (s možností získání mezinárodní licence PADI přímo v resortu), plážový volejbal, rybaření, turistika do džungle, lodní výlety na okolní ostrovy

Stravování

  • snídaně formou bufetu, večeře za příplatek

Vybavení pokojů

  • klimatizace, větrák, telefon, vlastní sociální zařízení s koupelnou a sprchou, balkon s přímým či bočním výhledem na moře. Za příplatek rodinný a novomanželský pokoj.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Kuala Lumpur

34°C Převážně oblačno

Kuantan

32°C Převážně oblačno

×