800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BERJAJA REDANG BEACH RESORT

Při severním pobřeží státu Ternegganu se nachází řada ostrovů a ostrůvků tvořících Národní mořský park, s úchvatným podmořským světem. Největší z nich se jmenuje Pulau Redang, a v jeho nejkrásnější zátoce na severu, podél nádherné „karibské“ pláže Telik Dalam, je rozmístěn nejlepší hotel této části Malajsie. Mírně se svažující dno (ale již pár metrů od břehu se dá plavat!) je ideální i pro rodiny s dětmi – korály začínají až dále od břehu. Zátoka je částečně uzavřená, a proto umožňuje poměrně bezpečné koupání i v době monzunových bouří (listopad-únor). Spojení: Letecky do Kuala Terengganu (cca 50 minut z K. Lumpur), transfer do přístavu Shahbandar Jetty na okraji K. Terengganu (cca 15 min.) a lodí (cca 1,5-2 hod.) do malého přístavu v zátoce na opačné straně ostrova uzavřené malým ostrůvkem Pulau Pinang. Transfer napříč Redangem k hotelu Berjaya trvá cca 10 minut. V současné době vzniká nedaleko přístavu na pozemku bývalého golfového hřiště malé letiště (dokončení cca do konce roku 2002).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort se nachází v klidném prostředí exotického ostrova Redang, ležícího na východním pobřeží Malajsie. Ostrov je vzdálen cca hodinu letu z letiště Kuala Lumpur. Transfer z letiště na ostrově Redang do hotelu trvá cca 40 minut. Ideální období pro návštěvu ostrova je od června do září. V době od listopadu do února je ostrov návštěvníkům uzavřen z důvodu monzunového období.

Ubytování

Pokoje ve vilkách v malajském stylu mají koupelnu/WC, TV, telefon, trezor, klimatizaci, minibar, vysoušeč vlasů, kávovar. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

K dispozici je recepce, restaurace s malajskými a mezinárodními specialitami, restaurace u pláže, bar, bar u pláže, obchod se suvenýry, bazén. Hlídání dětí za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive. Program all inclusive: – snídaně formou bufetu – obědy a večeře formou bufetu nebo menu – nealkoholické nápoje místní výroby

Sport a zábava

Plážový volejbal, vodní sporty, šnorchlování, potápění, tenis. Hotel má vlastní PADI centrum. Karaoke

Náš názor

Luxusní resort omývaný tyrkysovými vodami Jihočínského moře uspokojí milovníky klidné dovolené v exotickém prostředí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kuala Lumpur

27°C Bouřky

Kuantan

25°C Převážně oblačno

×