800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE TAARAS BEACH RESORT & SPA

Luxusní resort v tropické zahradě v severní části ostrova Redang. Vhodný i pro rodiny s dětmi. Výlety po ostrově, trekking v džungli, rybolov, privátní jachta, potápění, šnorchlování, kurzy vaření, parasailing a windsurfing. Vzdálenost od letiště 2 km.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Tento ostrůvek se nachází u severního pobřeží státu Ternegganu v Malajsii, pouhých 45 km od letiště Sultana Mahmuda. Resort The Taaras Beach & Spa leží v nádherné zátoce na severu ostrova. Pláže na Redangu jsou bělostné a mírně se svažující do moře, proto jsou velmi oblíbené zvláště u rodin s dětmi. Milovníci potápění a šnorchlování naopak ocení místní korály nacházející se dále od břehu.

Ubytování

Tento resort nabízí prostorné pokoje s balkonem. Pokoje jsou moderně zařízené, vybaveny klimatizací, ventilátorem, minibarem a kávovarem.

Vybavení

Hosté si mohou zacvičit v dobře vybaveném fitness centru nebo si dopřát uvolňující procedury a masáže v místních lázních. V resortu je k dispozici směnárna a nepřetržitě otevřená recepce, restaurace, půjčovna kol, prodejna suvenýrů, prádelna, obchůdky, lázně, internet, hotelový trezor, business centrum, bazén, bar, 24-hod.servis

Gastronomie

Restaurace Asean nabízí pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, zatímco v Brasserii Beach se podávají japonská, indická a západní jídla. Mezi další restaurační zařízení patří venkovní bar Bayu, kde si můžete dát lehké občerstvení a osvěžující nápoje.

Sport a zábava

Windsurfing, vodní sporty, šnorchlování, šipky, stolní tenis, rybaření, potápění, kulečník, kánoe, herna, fitness, bazén.

Možnosti ubytování

Počasí

Kuala Lumpur

26°C Klidno

Kuantan

27°C Převážně oblačno

×