800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARINA BAY SANDS

Konstrukčně výjimečný hotel se skládá ze 3 věží. Největším unikátem je tzv. Sands Sky Park, který se nachází v 57. patře všech tří věží ve výšce 200 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotelový komplex otevřený na začátku roku 2010 se rozkládá na ploše 20 ha. Leží přímo u zálivu Marina Bay. Do centra města s nepřeberným množstvím zábavních možností se dostanete za pár minut jízdy. Letiště je vzdálené cca 20 km.

Ubytování

celková kapacita: 2500 prostorných luxusně zařízených pokojů a suitů, základní vybavení: klimatizace, telefon, LCD satelitní TV, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, zařízení k přípravě kávy a čaje, žehlička a žehlicí prkno. Za poplatek možnost připojení k internetu, kategorie: deluxe pokoje (39 m2), premier pokoje (47 m2), grand pokoje (79 m2), clubové pokoje (62 m2, výhody v clubové lounge jako zdarma snídaně, odpolední čaj, podvečerní koktejl, v lounge zdarma připojení k internetu, a další), Orchid suite (97 m2, volný vstup do klubové lounge, zařízení na přípravu nesspressa), Marina suite (196 m2), další typy suitů lišicích se velikostí a dekorem

Vybavení

směnárna, prádelna, obchodní centrum, dětský koutek, obchod se suvenýry, exkurze, muzeum, divadlo, kasino, nákupní centrum se značkovými obchody

Stravování

snídaně (formou bufetu)

Sport a zábava

posilovna, vstup do Sands Sky Parku, kde se nachází střešní terasa se 150 m dlouhým bazénem, přímo na promenádě u zálivu Marina Bay se pravidelně konají národní i mezinárodní akce a slavnosti, či zábava v hotelových veřejných prostorách, restaurace a bary: v celém komplexu se nachází nepřeberné množství možností občerstvení. Naleznete zde 14 restaurací se specialitami z celého světa – např. čínská, japonská, italská, španělská restaurace, steakhouse,…Některé z těchto restaurací jsou mezinárodně oceněny. Dále je možno stravovat se v ne tak luxusním prostředí, ale např. v různých podobách rychlého občerstvení, či jen tak posedět v kavárně nebo čajovně. Za poplatek: lázně (masáže a jiné relaxační procedury)

Náš názor

luxusní hotel s nepřeberným množstvím zábavy pro klienty, kteří při návštěvě Singapuru chtějí prožít i nevšední pobyt v hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 20 km

Počasí

Kuala Lumpur

27°C Převážně oblačno

Kuantan

25°C Převážně oblačno

×