800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySingapur

7-denní poznávací zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet do Singapuru. Přivítání na letišti česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu 4* v blízkosti známé Orchard Road. Individuální volno. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní prohlídka města spojená s výletem na ostrov Sentosa. Druhý největší přístav světa je zároveň státem i městem v jednom. Navštívíte a uvidíte Rafflesův pomník, Čínskou čtvrť, Indickou čtvrť, nejvyšší vyhlídkové ruské kolo na světě Singapore Flyer, přesunete se na 3. nejvyšší kopec v Singapuru Mount Faber, odkud je překrásný pohled na celé město. Dále absolvujete výlet lanovkou na ostrov Sentosa, kde najdete podmořský svět, delfinárium, kino 4D, bobovou dráhu, golfová hřiště a pláže lemované restauracemi a bary. Celému ostrovu vévodí 37 metrů vysoká socha Merliona. Návrat do hotelu, volno, nocleh.

4. den

Snídaně. Návštěva Botanické zahrady a odpoledne jedinečná projížďka na replice staré čínské lodi generála Cheng Ho se zastávkou na ostrově Kusu s občerstvením. Návrat do hotelu, volno, nocleh.

5. den

Snídaně. Dopoledne možnost nákupů na Orchard Road. Odpoledne pak nevšedním zážitkem pro Vás bude návštěva denní ZOO a po malém odpočinku a občerstvení navštívíte první a jedinečné Night Safari na světě. Návrat do hotelu, nocleh.

6. den

Snídaně. Individuální volno. V nočních hodinách transfer na letiště.

7. den

Odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Počasí

Kuala Lumpur

31°C Převážně oblačno

Kuantan

29°C Převážně oblačno

×