800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BERJAYA TIOMAN BEACH RESORT

Dovolená na ostrově Tioman je ideální pro milovníky potápění, šnorchlování, klidné dovolené.
Resort je vhodný pro náročnější klienty, na své si přijdou také hráči golfu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Resort se nachází v tropickém ráji na západním pobřeží ostrova Tioman, který leží na východním pobřeží Malajsie. Ostrov s bujnou tropickou vegetací, romantickými písečnými plážemi a bohatým podmořským životem je vzdálen přibližně hodinu letu z Kuala Lumpur či Singapuru. Transfer z letiště na ostrově Tioman trvá 20 minut. Ideálním obdobím pro návštěvu ostrova je období června až září, v zimních měsících (prosinec až únor) se mohou vyskytovat monzuny.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu/WC, TV, telefon, trezor, balkon, klimatizaci, vysoušeč vlasů, kávovar, ledničku a balkon. Za příplatek je možné knihovat prostornější pokoje superior. Maximální obsazenost: DR 2 dospělí, DRS 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě..

Vybavení

K vybavení patří recepce, 3 bazény, sauna, obchod se suvenýry, několik restaurací (s mezinárodní, čínskou, malajskou kuchyní, restaurace se specialitami na grilu), bar, konferenční místnosti. Dětský bazén, dětské hřiště. Hotel zajišťuje za poplatek službu hlídání dětí.

1
1
1

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Sport a zábava

Plážový volejbal, tenis, fitness, vodní sporty na pláži, potápění, šnorchlování. U hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště. Zábava: Karaoke. Wellness – SPA: V hotelu se nachází Ayura spa, které nabízí tradiční malajské procedury a masáže.

Pláž

Hotel se nachází přímo u privátní písečné pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 5 min.

Počasí

Kuala Lumpur

34°C Mlžný opar

Kuantan

34°C Převážně oblačno

×