800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejlepší pláže v Asii - 15 dní - koktejl č. 2

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – KUALA LUMPUR
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni. Let do Kuala Lumpur. Občerstvení v letadle.

2. den

KUALA LUMPUR
Po příletu do Kuala Lumpur transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města s návštěvou paláce sultána Abdula Samada, náměstí Merdeka, sídla malajského krále a nakonec návštěva dominanty města – televizní věže a druhého nejvyššího mrakodrapu světa – tzv. dvojčata fi rmy Petronas. Návrat do hotelu. Nocleh.

3. den

KUALA LUMPUR – TAMAN NEGARA
Snídaně v hotelu v ranních hodinách. Transfer na autobusovou stanici, kde se setkáte s dalšími turisty a průvodcem, odjezd do národního parku Taman Negara – největšího pralesa v Malajsii, starého 130. mil. let, který se rozkládá na 4 343 km2 . Transfer autobusem z Kuala Lumpur do Kuala Tembeling trvá cca 3 hodin a po té pokračujete lodí do hotelu v Taman Negara cca 2,5 hodin. Po příjezdu ubytování a večeře. Po večeři video prezentace národního parku. Po projekci noční procházka pralesem. Nocleh.

4. den

TAMAN NEGARA KOKTEJL MALAJSIE
Snídaně v hotelu. Procházka pralesem, během níž se budete pohybovat mezi liánami v typickém prostředí a procházet se po lávkách mezi korunami stromů (Canopy Walkway, Teresek Hill). Oběd. Odpoledne odjezd lodí do Lata Berkoh na koupání. Večeře v hotelu. Nocleh.

5. den

TAMAN NEGARA
Snídaně. Výprava do jeskyně Gua Teling. Prohlídka jedné z nejznámějších vápencových jeskyní, která ukryvá staré malby na stěnách. Oběd. Dále budete mít možnost, mimo jiné, vidět obrovské žáby a hady pojídající netopýry, kteří žili v malajské džungli v prehistorii. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den

TAMAN NEGARA - KUALA LUMPUR
Snídaně. Odjezd lodí do přístavu Kuala Tembeling a dále cesta do Kuala Lumpur. Po příjezdu v odpoledních hodinách transfer do hotelu. Ubytování. Volný čas na nákupy nebo možnost večerního fakultativního výletu. Nocleh.

7. den

KUALA LUMPUR / LANGKAWI / PENANG / BORNEO (KOTA KINABALU) / TIOMAN / PERHENTIAN
Po snídani odjezd autobusem na letiště v Kuala Lumpur a odlet do vybraného letoviska. Přivitání, transfer do hotelu ( v případě ostrova Perhentian nebo Tioman po příletu transfer do přístavu a dále cesta lodí do hotelu). Ubytování. Volné odpoledne. Nocleh.

8. - 13. den

LANGKAWI / PENANG / BORNEO (KOTA KINABALU)/ TIOMAN/ PERHENTIAN
Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh.

14. den

LANGKAWI / PENANG / BORNEO (KOTA KINABALU)/ TIOMAN/ PERHENTIAN – KUALA LUMPUR
Snídaně. Volný čas. Transfer na letiště a let do Kuala Lumpur (v případě ostrov Tioman nebo Perhentian - transfer lodí do přístavu a dále z přístavu na letiště a let do Kuala Lumpur). Odlet do Prahy nebo Vídně.

15. den

PRAHA / VÍDEŇ
Občerstvení v letadle. Přílet do Vídně, případně pokračování cesty letem do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kuala Lumpur

33°C Mlžný opar

Kuantan

28°C Bouřky

×