800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BERENGGIS BEACH RESORT

Hotel je situovaný na klidné a 3 km dlouhé písčité pláži jihočínského moře.20 km od centra města Kota Kinabalu a 10 km od mezinárodního letiště.
Vynikající nabídka služeb a komfortu hotelu zaručuje opravdovou dovolenkovou náladu a únik do tropických míst.
Slunce, písčité pláže a moře není jedinou místní atrakcí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situovaný na klidné a 3 km dlouhé písčité pláži jihočínského moře.20 km od centra města Kota Kinabalu a 10 km od mezinárodního letiště. Vynikající nabídka služeb a komfortu hotelu zaručuje opravdovou dovolenkovou náladu a únik do tropických míst. Slunce, písčité pláže a moře není jedinou místní atrakcí.

Ubytování

K dispozici je 46 Superior pokojů, 28 Deluxe, 44 Dinawan Felixe pokojů, které mají k dispozici obývací pokoj. Deset Duplex pokojů, které mají k dispozici 2 samostatné ložnice. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV, telefonem, varnou konvicí, ledničkou a vysoušečem vlasů.

Vybavení

Hostům je k dispozici restaurace Hornbill, s místní i mezinárodní kuchyní, Cabana Cafe & Bar, kavárna, terasa restaurant, bar u bazénu, salón krásy, dětský klub, směnárna, business centrum, konferenční místnosti, obchody se suvenýry a prádelna. Několikrát za den spojení s Kota Kinabalu, internet-wifi.

Stravování

Snídaně formou bufetu, dále a la carte.

Sport a zábava

Venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, jacuzzi, fitness centrum, aerobik, dětské hřiště, kulečník, volejbal a nepřeberné množství vodních sportů na pláži.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 20 km
vzdálenost od Letiště: 10 km
×