800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Malajsie a Singapuru

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Singapuru.

2. den

Přílet do Singapuru. Transfer do hotelu, ubytování (2 noci), individuální program.

3. den

Půldenní prohlídka Singapuru, odpoledne a večer volno.

4. den

Přejezd do Malajsie, konkrétně do historického přístavního města Malacca, které je plné úchvatných čínských uliček, obchůdků se starožitnostmi, chrámů a staveb z dob holandské a portugalské koloniální nadvlády. Prohlídka nejzajímavějších míst vč. muzea unikátní kultury Baba-Nyonya. Noc v Malacce.

5. den

Odjezd do hlavního města Kuala Lumpur, které prošlo v posledních 130 letech neuvěřitelných vývojem “z bažin k mrakodrapům”. Unikátní je kontrast starých koloniálních budov v čínské čtvrti obklopených moderními budovami. Ubytování (2 noci).

6. den

Výlet do okolí Kuala Lumpur. Návštěva továrny na zpracování cínu (základ rozvoje Kuala Lumpur) a hinduistického poutního místa s nesvětějším oltářem uvnitř jeskyně Batu. Odpoledne přesun do Kuala Selangor, po cestě shlédnutí řemeslné výroby olejových lamp z hlíny. Večer krátká projížďka lodí do Kampung Kuantan, kde lze shlédnout v mangrovníkové bažině úžasnou přírodní světelnou show tisíců světlušek.

7. den

Odjezd přes městečko Tapah (výroba proutěného zboží) do Cameron Highlands, den prožijete v nádherné horské krajině s čajovými plantážemi. Ubytování.

8. den

Cesta z hor do města Ipoh. Zastávka v Sam Poh Tong, čínském jeskynním chrámu mezi vápencovými kopci. V Kuala Kangsar uvidíte pozlacenou kupoli mešity a palác Iskandariah. Přejezd přes most na ostrov Penang, ubytování v hotelu (4 noci).

9 - 11. den

Individuální program u moře na Penangu.

12. den

Volno, odpoledne transfer na letiště a odlet domů (možná návštěva Hong Kongu).

13. den

Přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kuala Lumpur

28°C Kouřmo

Kuantan

25°C Převážně oblačno

×