800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelká cesta Malajsií a Singapurems pobytem na Koh Samui

Singapur • Sentosa • Kuala Lumpur • Malacca • Penang • Cameron Highlands • Thajsko – Koh Samui

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z ČR.

2. den

přílet do Singapuru, transfer do hotelu, ubytování.

3. den

snídaně, půldenní prohlídka Singapuru (výhled na Padang, Cricket Club, Parlament, radnice, chrám Tukan Hock Keng). Dále cesta přes Čínskou čtvrť na horu Faber – panoramatický výhled na město. Následuje návštěva manufaktury a odjezd do botanické zahrady. Odpoledne výlet na ostrov Sentosa, projížďka lanovkou, návštěva podmořského akvária. Na závěr prohlídka a poslech hrající fontány, návrat do hotelu v Singapuru přes most Causeway Bridghe s krásným výhledem.

4. den

snídaně, odjezd do Malaccy, státu osídleného dříve Portugalci, Angličany a Nizozemci. Cesta povede kolem plantáží a ovocných farem. Po příjezdu do Malaccy ubytování, zbytek dne volno, nenechte si ujít návštěvu Jonker Street.

5. den

snídaně, následuje prohlídka města: největší atrakce Malaccy jsou nejstarší čínský palác Cheng Hong Teng a uličky poskytující pohled na sultánské, portugalské, holandské a britské období, Cheby Hoon Teng Temple (nejstarší čínský chrám v Malajsii). Odpoledne přejezd do Kuala Lumpur, nocleh.

6. den

snídaně, celodenní prohlídka Kuala Lumpur: cesta začíná průjezdem centra, spatříte nejdelší malbu na světě na zdi vesnice Pudu, projedete kolem náměstí Nezávislosti, průjezd Čínským městem. Výstup ke královskému paláci a k soutoku řek, kde byla založena Kuala Lumpur. Návštěva národního památníku, dále budova sultána Abdula Samada se skvělou maurskou architekturou z 19. století a železniční stanice, národní mešita. Večer možnost návštěvy večerní tržnice a večeře s místními specialitami a vystoupením malajských národních tanců.

7. den

snídaně, celodenní výlet do pohoří Cameron, návštěva různých farem, motýlí farma, dále budhistický chrám. Návrat do hotelu.

8. den

snídaně, sestup do Tapahu a pokračování směrem k městu Penang, po cestě návštěva královského města Kuala Kangsar ve státě Perak, návštěva starého paláce dnes sloužícího jako muzeum krásných složitých řezbářských prací a zastávka u ubudské mešity s typickou cibulovitou kopulí. Dále přes Penangský most, který je nejdelší v Asii a pátý nejdelší na světě. Příjezd a ubytování v hotelu, nocleh.

9. den

snídaně, celodenní volno. Fakultativně dopoledne půldenní výlet do města Penang, po cestě návštěva hlavního města Penangského státu Georg Townu, objížďka Penangu s objevováním nejslavnějších památek a kostelů, např.: muzeum Fort Cornwallis, čínské město Little India, Khoo Kongsi Clan House a Reclining Buddha. Poté pokračování objížďky pohoří a chrámů, výjezd lanovkou na horu Penang 830 m n. m. a s panoramatickou vyhlídkou na George Town a poté návštěva chrámu Kek Lok Si, který je největším buddhistickým chrámem v Malajsii.

10. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Thajska na Koh Samui. Po příletu transfer do hotelu, ubytování.

11. - 14. den

inidividuální volno na Koh Samui, fakultativně možnost výletů nebo relax na plážích, šnorchlování.

15. den

transfer na letiště, odlet přes Bankgok zpět do ČR.

16. den

přílet do ČR.

Počasí

Kuala Lumpur

32°C Převážně oblačno

Kuantan

32°C Převážně oblačno

×