800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVšechny barvy Asie

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Singapuru s mezipřistáními.

2. den

SINGAPUR
Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Odpoledne neformální procházka po středu města s návštěvou tamilského hinduistického chrámu Sri Marianmam, kde se v podvečer koná zajímavá ceremonie - pudža s ohňovými obětinami. Nocleh v Singapuru.

3. den

SINGAPUR
Snídaně. Polodenní prohlídka města: čínská čtvrť, Rafflesův pomník, parlament, botanická zahrada s vyhlášenou kolekcí orchidejí, kopec Mount Faber, odkud je překrásný pohled na celé město. Odpoledne se můžete věnovat nákupům na proslulé Orchard Road. Doporučujeme dále fakultativní výlet lanovkou na ostrov Sentosa - zábavní park s úchvatným akváriem, delfíní lagunou, umělou sopkou, motýlí zahradou a hmyzím pavilónem a mnoha dalšími atrakcemi. Nocleh v Singapuru.

4. den

SINGAPUR - JOHOR BAHRU - MELAKA
Snídaně. Transfer přes hráz v Johor Bahru, pokračování do Melaky. Prohlídka koloniální Melaky s návštěvou zřícenin kostela sv. Pavla, kde býval pohřben sv. František Xaverský. Domy v centru jsou natřeny temně červenou barvou, vyniká mezi nimi sídlo bývalého holandského guvernéra Stadthuys. Návštěva nejstaršího čínského chrámu v Malajsii Cheng Hoon Teng a uličky starých čínských kupeckých domků na Hang Jebat. Nocleh v Melace.

5. den

MELAKA - PUTRA JAYA - KUALA LUMPUR
Snídaně. Odjezd z Melaky do hlavního města Malajsie Putra Jaya. Putra Jaya vyrostla na zelené louce a dominantami města jsou ohromná mešita Masjid Putra na okraji umělého jezera a vládní palác Perdana Putra s náměstím Dataran Putra. Město je dokladem ohromného rozvoje, který Malajsie v posledních třiceti letech prodělala. Pokračování do Kuala Lumpur, nocleh v Kuala Lumpuru.

6. den

KUALA LUMPUR
Snídaně. Celodenní prohlídka Kuala Lumpur, s návštěvou ústředního náměstí Merdeka, Národní mešity, hlavní železniční stanice, jež byla postavena v romantickém maurském slohu. Městu dominuje televizní věž a dvojice mrakodrapů ropné firmy Petronas. Výlet pokračuje blízkým okolím města a návštěvou scénických hinduistických svatyní v jeskyních Gua Batu. Večer doporučujeme návštěvu večerního tržiště v čínské čtvrti kolem uličky Jalan Petaling. Nocleh v Kuala Lumpuru.

7. den

KUALA LUMPUR – TAMAN NEGARA
Snídaně. Odjezd do jednoho z nejcennějších národních parků světa Taman Negara, který ochraňuje původní malajský tropický deštný les, druhově nejbohatší lesní ekosystém naší planety. Příjezd na molo v Kuala Tembeling, pokračování lodí po řece do pralesního hotelu v Taman Negaře. Večeře. Noční procházka pralesem s pozorováním zvuků a atmosféry noční džungle. Nocleh.

8. den

TAMAN NEGARA
Snídaně. Celodenní aktivity v pralese: procházka pralesem, procházka po nejdelším světovém závěsném chodníku v korunách stromů, jenž umožňuje vzácné nahlédnutí do druhově bohatého korunního patra pralesa s orchidejemi, liánami a květy pralesních velikánů. Oběd. Odpoledne krátký rafting a návštěva domorodé vesničky tzv. orang asli, původních obyvatel Malajského poloostrova, jenž dosud žijí na úrovni doby kamenné. Večeře, nocleh.

9. den

TAMAN NEGARA – KUALA LUMPUR
Snídaně. Lodní transfer do Kuala Tembelingu, pokračování do Kuala Lumpur. Nocleh v Kuala Lumpuru.

10. den

KUALA LUMPUR – BRUNEJ
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bandar Seri Begawanu. Transfer do hotelu, polodenní prohlídka města včetně velkoryse postavené mešity sultána Hassana al-Bolkiah, zastávky u sultánského paláce a návštěva tradiční části města Kampong Ayer s domy nad vodou, jenž existuje již od středověku a bývávala jedním z obchodních center jihovýchodní Asie. Nocleh v Bandar Seri Begawanu.

11. den

BANDAR SERI BEGAWAN – NP ULU TEMBURONG
Snídaně. Odjezd do národního parku Ulu Temburong lodí po řece, příjezd do městečka Bangar, odjezd po silnici do Kampong Batang Duri, přesednutí na domorodou ibanskou loď a cesta do národního parku. Procházka panenskou džunglí včetně závěsného chodníku v korunách pralesních velikánů. Oběd a odpolední možnost koupání v řece Taulang. Návrat do Bandar Seri Begawanu. Nocleh.

12. den

ODLET Z BANDAR SERI BEGAWANU
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy přes Singapur.

13. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kuala Lumpur

33°C Mlžný opar

Kuantan

28°C Bouřky

×