800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HANDUFUSHI ISLAND RESORT

Ostrov se nachází na atolu Addu, cca 65 km jižně od rovníku a cca 480 km na jih od mezinárodního letiště v Male. Transfer trvá zhruba 70 minut vnitrostátním letem přes rovník na ostrov Gan a odtud dalších asi 20 minut rychlým člunem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ostrov se nachází na atolu Addu, cca 65 km jižně od rovníku a cca 480 km na jih od mezinárodního letiště v Male. Transfer trvá zhruba 70 minut vnitrostátním letem přes rovník na ostrov Gan a odtud dalších asi 20 minut rychlým člunem.

Ubytování

hotel má k dispozici 180 plážových vil a 120 plážových jacuzzi vil. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a stropním ventilátorem, dále k dispozici telefon, CD a DVD přehrávač, SAT/TV, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, příslušenství na vaření kávy/čaje. Všechny pokoje mají venkovní koupelnu – sprcha/WC.

Vybavení

recepce, celkem 180 plážových vil a 120 plážových jacuzzi vil, hlavní restaurace Kilhi (pro hosty z plážových vil), hlavní restaurace Keimaa (pro hosty z jacuzzi plážových vil), 2 a´la carte restaurace, 3 bary u bazénů, 3 bazény, fitness, aerobik, lázně, tenisový kurt, plážový volejbal, petangue, šipky, stolní tenis, biliár, stolní fotbal, večerní zábava, disko, denní zábava – sportovní turnaje, vodní pólo. Služby za poplatek: pronájem jízdních kol, badminton, centrum vodních sportů (windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže, atd.), potápěčské centrum, spa centrum, pokojový servis, večeře na pláži pro dva, tématické galavečeře na pláži, jídlo v jiných než výše uvedených restauracích, obchody, minibar, nápoje s donáškovou službou, suvenýry a minibar ve sportovním centru, IDD telefon, fax na recepci, internet, zlatnictví, centrum lékařské pomoci, prádelna, výlety (plavba při západu slunce, plavba pro zamilované, ostrov Robinsona aj.).

Stravování

polopenze, za příplatek plná penze či all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: za příplatek bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně, obědy a večeře v restauracích Kilhi a Keimaa, občerstvení během dne 10.00 – 18.00 hod. v baru Dhoni (hosté plážových vil) a v baru Dhoaraa (hosté z jacuzzi plážovách vil), neomezená konzumace nápojů – balená voda 500 ml, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, káva, čaj, ledová káva, chlazený čaj, točené pivo, místní stolní víno (červené a bílé), vybrané druhy alkoholických nápojů (Gin, Vodka, Rum, Whisky), dále v ceně – dle aktuální nabídky – 1× večerní rybaření, 1× plavba při západu slunce, 1× 30minutová lekce šnorchlování (vlastní vybavení), 1× 30minutová lekce windsurfingu (včetně vybavení), fitness, během dne tenisové kurty, volejbal, badminton, kajaky, stolní tenis, biliár, šipky a fotbal. Nevztahuje se na: ostatní lihoviny, likéry, lahvové víno dle vinného lístku, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappuccino, míchané nápoje a koktejly, nápoje podávané v čase 02.00 – 10.00 hod.

Pláž

přímo na pláži

Náš názor

Žhavá novinka v naší nabídce! Skvělá šance překročit cestou na resort rovník a ocitnout se na ostrově, který vás na pár dní dovolené přenese doslova do ráje! Kvalitní dovolená, vhodná i pro náročné cestovatele, zaručena.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 50 min.
×