800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CONSTANCE HALAVELI RESORT

  • Romantický luxusní resort
  • Všechny vily mají vlastní bazén

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Leží na ostrovu, jenž je součástí severní části atolu Ari. Od mezinárodního letiště ho dělí 25 minut letu nebo 75 minut jízdy motorovým člunem.

Zábava

Pro hosty jsou připraveny nezapomenutelné aktivity, jako jsou romantické výlety po okolních ostrovech, plavby při západu slunce, výlety za delfíny, noční rybaření nebo třeba potápění a šnorchlování u místních korálů. Dále se mohou věnovat rozmanitým vodním sportům, plážovým aktivitám, cvičit fitness, relaxovat v lázeňském centru nebo si jen tak užívat tropického ráje.

Strava

Snídaně, možnost polopenze.

Pláž

Krásná, sněhobílá písčitá pláž se táhne kolem celého ostrova. K dispozici je na ní plážový servis.

Vybavení

Pro uspokojení chuťových pohárků hostů je připravena hlavní bufetová restaurace, podávající mezinárodní kuchyni, doplněná o restauraci s obsluhou, která servíruje nápaditá fusion jídla a plážový gril. K posezení u skleničky lákají dva uvolněné bary. Další vybavení resortu zahrnuje plavecký bazén, tenisový kurt, fitness centrum, lázeňské centrum se saunou a vířivkou nabízející bohatou nabídku masáží a dalších procedur, potapěčské centrum, lékař, lékárnu, televizní místnost, prádelna nebo dvojici butiků.

Ubytování

Nad tyrkysovou lagunou se sklání 86 nádherných plážových a vodních vil. Ty jsou zařízené s použitím ušlechtilého dřeva a mramoru a na ploše minimálně 100 m2 nabízejí exklusivní vybavení jako je soukromý bazének, terasa na opalování, klimatizace, satelitní televize, DVD přehrávač, bezdrátový přístup k internetu, telefon, minibar, lednička na vína, varná konvice, bezpečnostní schránka, psací stůl nebo sedací prostor. K dispozici jsou plážové a vodní vily pro dvě osoby (s možností přistýlky), ale také prostorné rodinné vily až pro pětičlennou rodinu.

Naše mínění

Jedinečné místo pro klidnou dovolenou, která se vám do paměti zapíše na celý život. Krásu ostrova podtrhují výborné služby resortu.

Pro děti

Nejmenší hosté se mohou těšit na dětský klub s četnými animačními aktivitami.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 150 km

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MAAFUSHIVARU

HOTEL MAAFUSHIVARU

Maledivy, Ari Atol, Ari

Cena od: 94 120 Kč

Pro skupinu:

×