Maledivy | Ari Atol | Ari

SUN ISLAND RESORT

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

čt 1.1.2015
"Nejlepší místo na světě"
10
Na můj vkus až moc Číňanů. Doporučuji zakoupit transfer z Male na ostrov-letadlem ATR se spolecnosti Flyme-je to rychlejsi nez lode. Jinak vse perfektni a uzasne. Zatim nejlepsi dovolena a zcela jiste se vratime znovu.
10
"Poloha a pláž"
"Plaz se nachazi primo u bungalovu-z terasy bungalovu asi 15 kroku. Plaze jsou ciste. Kazdy bungalov ma sve lehatka, na plazi nikdo nikde, naprosty klid a pohoda. Doporucuji vody do vody-mrtve koraly. "
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotelový komplex je skutečně velký. Má několik barů, restaurací, možnost masáží za poplatek, v rámci All inclusive-zdarma sauna, pára, jacuzzi. Zdarma rybaření v rámci All in.Možnost zapujčeni kol za poplatek 5USD/Den/osoba."
10
"Služby a personál"
"Velmi milý, ochotný. Dorozumíte se anglicky. Každý Vás zdraví."
10
"Zábava, sport, strava"
"Strava velmi rozmanitá, každý den jídla obměňují.V restauraci vam prideli stul a cisnika na cely pobyt-davali jsme mu pak USD jako odmenu. Určitě doporučuji koupit All In- na ostrově jsou ceny velmi drahé- voda-5USD, míchané nápoje 15USD, Pivo-5 Usd, cigarety-6,5 usd, cena humra za 1 kg-230 USD... Vodní sporty za poplatek-vyzkoušeli jsme Jet ski-vodní skůtr na 30 minut cena 154 USD. Různé anim animační programy každý večer na Hlavní baru(krabí závody, folklorni tance atd)"
so 1.11.2014
"Není hezčího místa na světě ....:-)"
10
Chtěla bych ihned zpěěěěěět ..... :-)
10
"Poloha a pláž"
"Ostrůvek byl malý cca 1 km na 400 m. Pokoj hned u pláže, vlastní lehátka pro pokoj. Neskutečná pohoda a klid. "
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel byl krásný, pokoj prostorný a dobře uklizený. Na ostrově byl : velký bazén s barem v něm, dále pak asi 4 restaurace, několik barů. Každý si vybere co se mu líbí... Posilovna , wellness, šnorchlování, výlety ... je tam toho spoustu. "
10
"Služby a personál"
"Personál byl velmi milý a ochotný. Každý dostane svůj stůl při jídle a svého číšníka, který ho po celou dobu pobytu obsluhuje. Dobrý způsob, alespoň si každý den nemusíte hledat volný stůl když jdete na jídlo. "
10
"Zábava, sport, strava"
"My jsme měli plnou penzi a myslím, že jsme udělali dobře. Vše tam jinak bylo drahé. 0,3 dc piva tam vyjde na 7 dolarů, 2 dc vína na 9 dolarů, koktejl v ananasu na 27 dolarů. atd. :-) Celkově jídlo bylo výborné, a hlavně od všeho něco , takže si každý vybere. "
so 1.3.2014
"příjemné"
10
Celkový dojem - nádherná, klidná úžasná dovolená v prostředí na které se nezapomíná. Velmi doporučuji.
10
"Poloha a pláž"
"Polohu těžko mě hodnotit, byli jsme na Maledivách poprvé....Cesta je delší ale stojí za to. Přelet z letiště v Malé na ostrov a následná cesta - cca 10 minut člunem naprosto perfektní, všechno je velmi dobře organizované. Pláž je nádherná, korálový písek je jako sníh a nepálí i když slunce svítí jako hrom. Pláž je velmi čistá a moře je teplé a čisté. Pohled na moře díky jeho barvám v laguně je nepopsatelný, nádherný...."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Ostrov je poměrně velký oproti jiným na Maledivách. Byli jsme ubytováni v plážovém bungalovu superior na severní straně ostrova kde je lepší koupání.Bungalov prostorný, velmi dobře vybavený, čistý, úklid dvakrát denně... V hotelu je veliký bazén, hodně příležitostí ke sportu a zábavě. Je podle mého názoru lepší koupit si ubytování v bungalovu superior, jsou lépe položené vzhledem k jídelně a ostatním službám.Celý ostrov je velmi dobře udržovaný."
10
"Služby a personál"
"Služby výborné, personál milý a neobtěžující, cokoliv jsme potřebovali bylo ihned splněno. Také je příjemné že personál nečeká bakšiš....Běhen našeho pobytu jsme se nesetkali s neochotou, naopak."
10
"Zábava, sport, strava"
"V jídelně je dobré, že dostanete svij stul na celý pobyt a nikdo vám ho nezasedne, takže nemusíte denně hledat místo, kde budete jíst. Jídlo moc dobré, velký výběr, nám chutnalo. Příjemné bylo že každý večer byla zmrzlina. Nejde popsat co bylo k jídlu, ale bylo toho hodně a bylo to dobré. Jídlo bylo dost laděné do indické kuchyně, ale bylo hodně ryb také, všelijaká italská pasta......hodně zeleniy, několik druhů polévek, moc dobré sladké dezerty.....snad jsme ani nestihli všechno ochutnat. Sportovní možnosti velké, ale pokud nemáte všechno v ceně poměrně drahé. To se týká i nápojů. My jsme všechno v ceně měli, takže jsme o tom nepřemýšleli. Na ostrově je malé golfové hřiště, pak basket, volejbal, stolní tenis.....prostě na co si vzpomenete. Je tam též pujčovna kol. Wifi je zdarma u jedné z restaurací.Funguje velmi dobře."
so 1.2.2014
"Nádherná dovolená"
10
Krásná dovolená,nádherné šnorchlování se žraloky a rejnoky.
10
"Poloha a pláž"
"čistá,stale uklizená přímo před vilkou č.151"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"není co dodat-nádhera"
10
"Služby a personál"
"ochotní,pořád usmev na tvaři "
10
"Zábava, sport, strava"
"strava ok,"
ne 1.4.2012
"Ráj na zemi"
10
Krásná klidná dovolená,prostě ráj na zemi. Doporučuji
10
"Poloha a pláž"
"Bungalovy přímo u moře,před terasou malá soukromá pláž s lehátky"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Na pokoji minibar,každý den kafe,voda,varná konvice,fén,venkovní sprcha"
"Služby a personál"
"Personál ochotný,půjčili jsme si na celou dobu pobytu kola a projeli jsme si celý ostrov. Krmení rejnouků a žraloků úžasné"
10
"Zábava, sport, strava"
"Každý den jsme šnorchlovali,bylo co k vidění-korály ,rybky. V restauraci nám byl přidělený stůl a číšník,který se o nás po celou dobu pobytu staral.Jídlo výborné"
pá 1.6.2012
"Líbánková destinace"
8
Pokud budu mít někdy možnost velmi ráda se tam vrátím, i když bych jela na jiný ostrov. Let je pro mě celkem náročný, ale dá se zvládnout. Doporučuji hodně filmů a něco na čtení. :) Pohled na tu neuvěřitelnou barvu moře a ty tečky v moři za to stojí rozhodně!
"Poloha a pláž"
"Pláže perfektně udržované a naprosto kouzelné. Nejkrásnější je samozřejmě hlavní pláž, v některých místech byly dost podemlety palmy a navazen písek na zpevnění břehů, ale jinak se i před bungalovem každý den zametalo. Na pláži u bungalovů nebyly deštníky, takže my chodili na hlavní pláž, kdy skoro nikdo nebyl, takže vždy bylo dost lehátek i se slunečníky. "
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Vybavení pokojů už má něco za sebou a myslím, že kdyby obměnili závěsy, tak nic nezkazí, ale uklízí se 2x denně. Na pokoji lednička, varná konvice, klimatizace, větrák, vana a sprcha venku - která je vážně zážitkem. Doporučuji připlatit superior, rozdíl v ceně je nepatrný. "
"Služby a personál"
"Ochotní a milí. Příliš jsme se s nimi,ale nepotkávaili. U jídla je po celou dobu přidělený číšník, který se stará o hosty. Vždy sedáte k prostřenému stolu, s nikým se neperete o stůl ... naprosto jiná úroveň než v Egyptě. "
"Zábava, sport, strava"
"Jídlo naprosto geniální, velice chutné, různorodý výběr. Na snídani se podávaly skvělé juice. Měli jsme zaplacenou polopenzi a naprosto nám to stačilo a to jsme jedlíci. Přes den si můžete dát hamburger, pizzu, těstoviny ... Rozhodně nás toto stravování vyšlo lépe než dokoupení All in. a to jsme si dopřávali i koktejly a podobně ..."
čt 1.10.2009
"Supeer dovolená - ráj na zemi..."
10
Super dovolená, pokud jste ubytování v "lepší" části ostrova. Je to ráj na zemi. Moc se nám tam líbilo a byla to nejkrásnější dovolená, na které jsme byli. Velkým zážitkem byla i letec. doprava na místo...museli jsme 2x přestupovat. Letěli jsme k Katary, což je all inclusive letec. kancelář... Moc mě překvapilo, jak byly katarské letušky krásné, příjemné a pořád usměvavé...Měli jsme nabídku ze 3 jídel, dále neomezeně alka, i nealka po celou dobu letu. Na každé sedačce byla televize s širou nabídkou filmů, hudby atd...takže cesta rychle ubíhala...tam jsme byli na cestě od vyjetí z domova 30 hodin (měli jsme větší dobu čekání v Kataru mezi lety - 6 hodin) a zpátky 20 hodin... V Kataru jsme měli na cestě zpátky na přestup jenom 30 minut, a z důvodu zpoždění předchozího letu to nakonec bylo jenom 10 minut...Už v Male jsme dostali svítivě růžové značky "rychlý" přestup, letištní halu v Kataru jsme proběhli k odbavení "fast", a za odbavením už na nás čekal personál a směřoval nás rovnou ke gatu. Asi by nám i ulítli, ale z Male letěho hodně lidí, kteří by to také nestihli, takže na nás letadlo počkalo. Ještě navíc přiletěla najednou dvě letadla, kde lidi měli také krátký přestup, jedno bylo s pokračováním do Německa, a to naše do Londýna...takže tam byl zmatek. Byla jsem z toho nervozní, protože jsem si říkala, co budeme dělat, kdyby jsme to nestihli...byli jsme domluvení v cestovce, že by nám to popř. pomohli vyřešit. I když jsme neměli kdoví jak drahý zájezd, musím říct, že mě mile překvapil individální přístup v cestovce palma travel. Tam mě tam ujistili, že mají hot-line telefon, a můžu zavolat…Dále i sjednání sml. a podáni informací o zájezdu, přestupech byl naprosto na jedničku. Měli jsme zaplaceno all iclusive...připláceli jsme za něj 24 tisíc a pokud bychom jeli někdy příště, museli by jsme to promyslet zda se to vyplatí.....All je chudší, než jsme poznali v arabských zemích, muselo se např. doplácet za kapučíno; za jiný druh kávy, než měli určeno...Jelikož se na ostrově neplatí nic průběžně, ale až na konci pobytu, musí člověk podepisovat využité služby...takže jsme si dali např. v restaruaci jen víno a pivo, a už nám dávali účet na podpis, i když jsme zdaleka nechtěli s konzumací končit....řešili jsme to tak, že jsme si toho objednali rovnou víc, a pak podepisovali je jeden nebo dva účty za večer... Dále jsme měli každý večer na pokoji dvě láhve s vodou zdarma, jinak se tam voda rozlévá v all do mini skleniček...pokud by chtěl někdo vodu v láhvi navíc, musí si jí zaplatit (3,5 dolaru). Vodu v lahvi jsme dostávali zdarma i k obědu a večeři, a pokud jsme jí nedopili, vzali jsme si jí normálně na pokoj...Stejně tak pití jako sprite, kola atd...se podává v plastových 300 ml flaštičkách, a pokud se mi stalo, že jsem jí nedopila, tak nebyl problém si jí odnést na později.
10
"Poloha a pláž"
"My jsme jí měli krásnou, s bezproblémovým přístup do moře, voda max. po krk, čistá a krásně teplá. Tato část ostrova u příchozího mola je opravdu luxusní...horší je to v části u vodních bungalovů a dalších bungalovů super delux, byli bychom nešťastní, kdyby nás ubytovali tam...je tam na dost místech špatný přístup do moře přes korály, nevzhledné pytle s pískem a cementem, voda kam až člověk dohlédne max. po kolena....Každý bungalov super delux má svoje soukromí s lehátky, ukryté pod vegetací, takže člověk je na pláži vlastně sám..a diví se, kde vlastně ty lidi jsou....takže pokud by chtěl někdo přejít na lepší část pláže, rušil by tak soukromí někomu jinému...a neměl byl lehátka, musel by ležet na pláži...což např. pro mě by byl problém, protože se rychle spálím a je tam strašně intenzivní sluníčko, a člověk je rád, že se může pod vegetaci ukrýt. Manžel, který se opaluje rychle a dočerna, se hned první den spálil i s 50 tkou faktorem. V této "horší" části ostrova u bungalovů super delux - lehátka byla z důvodu horšího přístupu do moře tak různě rozmístěna na pláži, která je hodně zarostlá keři a různými nevzhlednými rostlinami ...Navíc bylo dost daleko do restaurace a hodně tam bylo slyšet otevřené moře...."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Bydleli jsme v bungalovech super delux, i když jsme měli objednaný jen delux. Naše bydlení bylo napravo od příjezdového mola, bydleli jsme na pláži z výhledem na moře....Uklízelo se 2x denně. Občas tam pochodoval maxi mravenec, ale jelikož jste vlastně v pralese, tak se to dá akceptovat. Co vás překvapilo, tak je to hodně náročné podnebí...je tam jako v sauně a vlhko, nedýchatelno..První dva dny jsme měli dost práce se aklimatizovat. Zapršelo nám jen jednou, v noci, a vylezli pak komáři i jiný hmyz...za hodinu nás na pláži seštípali komáři, oteklo to a dost svědilo. Místní ale mají připraven nějaký postřik a celé odpoledne tam stříkali. Celý den pak bylo zataženo, bez sluníčka, ale stále teplo, takže koupat se dalo. S vlhkostí souvisí i to, že by se člověk mohl stále převlékat, protože jak vyleze, je hned mokrý...takže jsem si vezla tak normálně oblečení, ale komu vlhkost vadí, měl by si toho vzít daleko víc... protože by se mohl převlékat vlastně pořád. Je tam taky plno havěti, tj. ještěrky, ptáci, netopýři, velké ryby...je pořád na co se koukat, člověk je okouzlen havětí i zvuky džungle..."
10
"Služby a personál"
"Den tak strašně rychle utekl, že než jsme se rozkoukali, byl večer...možná i z důvodu časového posunu o 3 hodiny dopředu, člověk čas vnímal trochu jinak.. museli jsme si řídit ráno budíka, protože jinak bychom vyspávali a nestihli ani snídani a ze dne by člověk nic neměl.... šeřilo se kolem půl páté hod. Byli jsme krmení rejnoků, kdy na pláž připluly rejnoci a personál měl připraveno krmení...a kdo chtěl mohl si to vyzkoušet a pohladit je, dále bylo i krmení žraloků u vodních bungalovů. Všechno bylo perfektně zorganizované, po příletu delegátka předala kufry místním a my jsme si je převzali až před bungalovem a nemuseli se o ně vůbec starat. Jelikož jsme domů odjížděli brzo ráno, požádali jsme si o změnu transferu, protože jsme tam jeli rychlolodí 3 hodiny a bylo to dost únavné.. je to taková rychlo šipka, ze které člověk ale nic nevidí, protože sedí jako by pod úrovní okýnek..taky jsme si chtěli vyzkoušet ten zážitek z letu hydroplánem, ale připlácet si ho tam i zpátky se nám zdálo drahé...pro jazykovou bariéru nám to zařídila delegátka..Hodně se tam starají o čistotu, takže se zametá např. i pláž od listí...Když se stalo, že připlaval vodou nepořádek - listí nebo i občasný odpad od turistů, okamžitě nastoupili s naběráky a čistili. Maledivci příjemní, pořád se usmívali a nejsou vlezlí jako např. v Egyptě...Na všechno mají dost času, zejména při obsluze v restauraci, ale člověk v životě zbytečně chvátá, a tohle ho trochu nasměruje, aby se tam nestresoval a zpomalil. Měli jsme nabídku 2 zájezdů zdarma, ale jako jsme byli ubití horkem, tak se nám nikam nechtělo."
10
"Zábava, sport, strava"
"I když jsme na jídlo hodně nároční, byli jsme se stravou naprosto spokojení. Byl to mix evropské a jejich stravy. Nejvíce brambory, rýže a těstoviny na x způsobů, kuřecí a hovězí maso, ryby - spíš takové jako file a různé způsoby...Hodně exot. ovoce, salátů. K snídani byl jen takový ten drobivý toustový chleba, chyběla mi bageta... Oproti jiným zemím nenabízeli např. salám, hranolky, nebo více druhů masa, hovězí bylo nejvíce upraveno jako ala guláš....Večeře byla dost pozdě až v půl osmé, takže jsme chodili kolem 4 na malou svačinu do restaurace u hlavního mola...byl to většinou toust s rajčaty, kuřecím nebo tuňákem."
čt 1.1.2009
"Nádherná dovolená,ráj na zemi"
10
Splnilo vše, co jsme od Malediv očekávali.Nádherný ostrov, krásné pláže s bílým pískem. Doporučujeme!!!
10
"Poloha a pláž"
"krásné bungalovy přímo na pláží"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"spokojeni"
10
"Služby a personál"
"spokojeni"
10
"Zábava, sport, strava"
"patří k největším ostrovům a máte stále co obdivovat, určitě doporučujeme půjčit kola, "
so 1.11.2008
"hotel na krásném ostrově, kde se nenudíte....."
9.5
doporučuji
10
"Poloha a pláž"
"poloha super, pláže bez komentáře, všude nádhera.."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"pokoje trošku postarší, ale příroda vše vykompenzuje..."
10
"Služby a personál"
"personál velice ochotný, žádný problém s ničím... služby také super"
10
"Zábava, sport, strava"
"vše co potřebujete hlavně potápění "

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna