Maledivy | Ari Atol | Ari

SUN ISLAND RESORT - SUPERIOR BEACH BUNGALOV

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

so 1.10.2011
"Baječná dovolená"
9.5
Kdo má rád relax, pohodovou a klidnou dovolenou, tak doporučuji. Určitě se na Maledivy vrátime.
10
"Poloha a pláž"
"Pláže jsou čisté. Bílý písek s úlonky korálů. Boty do vody nebyly potřeba."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Ubytování je v bungalovech, které jsou kolem celého ostrova. My jsme měli objednaný superior beach bungalolov, ale dvě noci jsem byli ubytováni v bungalovu de luxe, protože superior byli obsazené, prý to tako praktikují často. De luxe bungalov byl o něco menší a nebyl přímo na pláži. Jako kompenzaci jsme dostali láhev vína, košik ovoce a večeři v Thai restauraci, která byla super. Pak nás bez problémů přestěhovali, měli jsme bungalov č.169. Pokoj byl vždy uklizený, každý den čisté ručníky na pokoj i na pláž. My jsme měli all inclusive, to zahrnovalo dně lahve minerálky a některé nápoje z minibaru. V hlavním baru a ve dvou dalších byl rámci all inc. docela slušný výběr nápojů alko i neako. Počasí bylo proměnlivé. Od jasné oblohy až po zataženo a pořádný liják. Teploty byly pořad okolo 30 a teplota moře jenom o něco nižší. Dopravu na ostrov jsme měli letecky, ne hydroplánem, jak je nabízeno, ale letadlem asi pro 40 lidí, ale bylo to super a hlavně rychlé. Cesta lodí trvala skoro 3 hodiny a my jsme tam byli za 30 min. "
10
"Služby a personál"
"Služby byly dobré. Všude čisto, milý personál. Výborná byla oranizace příjezdu a odjezdu. Na letišti v Male jsme měli čas asi 8 hodin. Tam nás oslovil mladík jestli se chceme podívat do hlavního města. Dal nám kufry do úschovny (5 dolarů za zavazadlo) a za dolar na osobu jsme jeli lodí do Male. Celou dobu nám dělal průvodce a v dohodnutém čase nás zase odvezl na letiště. Bylo to příjemné zkrácení čekání na náš let. Odměna byla neoficiální a její výše záležela na nás."
8
"Zábava, sport, strava"
"V hlavní baru byl asi 3x nějaký program. Žádné sportovní aktivity jsme nevyužili, ale možnosti tam jsou. Strava byla dobrá, každý den ryby, kuřecí, hovězí. Z příloh brambory, rýše, těstoviny, hodně zeleniny,"

Zatím nebylo hodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí zájezd do tohoto hotelu. Přidat hodnocení

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna