800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VAKARUFALHI

  • Hotel je umístěný přímo na pláži v malebném stylovém resortu na ostrově Maledivy

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Malebný stylový resort obkroužený perfektní pláží je výtečnou kombinací elegance a neformální pohody. Hostům slouží hlavní restaurant Ilaa s mezinárodní kuchyní s mírným akcentem na italskou a středomořskou kuchyni, bar, knihovna, obchůdek se suvenýry. Internet v oblasti recepce zdarma, jinak za úhradu.

Poloha

V jižní části jižního Ari atolu, cca 80 km jihozápadně od Male.

Spojení

Cca 25 minut hydroplánem a následně cca 10 minut člunem Dhoni.

Ubytování

Celkem 74, z toho 45 Beach Bungalow o komfortní rozloze 70m2 (z toho venkovní areál 20m2). Polootevřená koupelna nabízí sprchu, fén a WC, též malou uzavřenou zahrádku s venkovní sprchou, dále TV, telefon, připojení na internet (za úhradu), klimatizaci, stropní ventilátor, minibar, varnou konvici (káva/čaj), espresso, sejf a velkou verandu se sofa a výhledem na lagunu. Téměř dvojnásobně velké (cca 125m2) jsou Water Bungalows (25x) mající navíc vanu, DVD přehrávač a rozlehlou terasu se sprchou a přímým vstupem do laguny. Obě kategorie umožňují ubytovat max. 3 osoby (Water Bungalows pouze osoby 12 let a starší).

Vybavení

24-hod.servis.

Stravování

Polopenze ... snídaně a večeře formou buffetu. All inclusive ... navíc obědy formou buffetu, nealko- a alkoholické nápoje nápoje servírované ve skle k obědu a večeři a rovněž na baru od 1000 hod. do 2300 hod.

Sport a zábava

Některé večery hudba, disko, filmové projekce. Ze sportů je v ceně fitness, beachvolejbal, kopaná, badminton, stolní tenis a šipky. Za úhradu windsurfing, kajaky, katamarány a rybaření. Potápěčská škola "ProDivers" (PADI) organizuje výlety za šnorchlováním a potápěním. Výtečné spa centrum Duniye v pavilonech nad vodou nabízí saunu, masáže a další procedury.

Pláž

Hotel leží přímo na pláži.

Náš názor

Tradiční maledivský resort vyšší střední kategorie jistě přijde vhod hledačům spíše menších zařízení. Ostrůvek je bohatě porostlý vegetací a velká laguna, částečně chráněná proti erozi nízkými kamennými valy je ideální jak pro běžné koupání, tak na svém okraji bohatým korálovým světem pro šnorchlování. Upozornění: hotel nemá sladkovodní bazén.

×