800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CONSTANCE HALAVELI RESORT

  • Romantický luxusní resort
  • Všechny vily mají vlastní bazén

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Místo, kde se zastavil čas a sny se stávají skutečností. Místo jako stvořené pro relax a intimní únik z reality všedních dnů.

Poloha

North Ari Atoll, vzdálenost od letiště 150 km – transfer hydroplánem 25 minut.

Rozloha

délka cca 310 m, šířka cca 170 m.

Popis resortu

menší ostrov ve tvaru typické maledivské lodi Dhoni nabízí nádhernou bělostně písečnou pláž, která neuvěřitelně kontrastuje s tyrkysově zbarvenou lagunou. Resort byl otevřen v roce 2009 a patří do společenství Unique Resorts Collection a do The Leading Hotels of The World.57 vodních vil, 20 Beach Vil, 8 dvoupatrových vil, 1 prezidentská vila, všechny s privátním sladkovodním bazénem.

Vybavení

Water vila: klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, 42´´ LCD SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, terasa s vlastním sladkovodním bazénem, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Vybavení resortu

3 restaurace a bary, obrovský vinný sklep, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, šlapací kola, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, boutique, dětský klub, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Vodní vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, 42´´ LCD SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa s vlastním sladkovodním bazénem, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky pro dítě do 12 let.

Strava

snídaně formou buffetu, možnost dokoupení polopenze nebo ALL INCLUSIVE – formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 150 km

Počasí

Malé

28°C Oblačno