800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VELIDHU ISLAND

  • Krásný resort

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento ostrov se nachází na severním Ari atolu, 80 km od mezinárodního letiště Male.

Zábava

Vodní sporty – windsurfing, vodní lyžování, wakeboarding, jízda na katamaránu, potápění v jednom z nejlepších potápěčských míst (korálové útesy, mělká laguna ohraničená útesy), šnorchlování; lázně Serena (masáže, zkrášlující procedury pro obličej i tělo, uvolňující procedury využívající bylin, koření, květin a olejů); výlety (manta safari, delfíní safari, rybářské vesničky, okolní ostrůvky, noční rybaření atd.)

Strava

Polopenze. Možnost plné penze a all inclusive za příplatek.

Pláž

Bílá písčitá.

Vybavení

Restaurace a bary (hlavní restaurace, Sunset Grill, Light House Bar), lázně, centrum vodních sportů, potápěčské centrum, mini posilovna, pořádání výletů a exkurzí, diskotéka, večery s živou hudbou, volejbalové a badmintonové kurty, fotbalové hřiště, obchod se suvenýry, prádelna, připojení na internet.

Ubytování

V resortu se nachází 80 plážových bungalovů, které mají vstup jak do zahrad, tak k pláži. Všechny jsou klimatizované a jsou zařízeny v přírodních tónech, aby nerušily harmonii prostředí. Dále 20 luxusních vodních bungalovů o rozloze 800 m2 s nádherným výhledem na oceán. Ve všech bungalovech naleznete příslušenství na vaření kávy a čaje, klimatizaci, koupelnu se studenou a teplou vodou a mini bar. Vysoušeč vlasů na vyžádání. Ve vodních bungalovech se navíc nachází telefon a televize.

Naše mínění

Harmonické místo v tropickém ráji v jednom z nejlepších potápěčských míst v oblasti.

Možnosti ubytování

Počasí

Malé

29°C Převážně oblačno