800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KANDOLHU ISLAND

  • Nachází se v blízkosti písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V severní části Ari Atolu cca 70 km západně od Male, na ostrůvku pouhých 150 x 200 metrů.
Spojení: Hydroplánem cca 35 minut.

Vybavení

Po kompletní renovaci v r. 2013 nabízí dokonce 4 restauranty: The Market s místní i mezinárodní kuchyní, Olive s kuchyní středomořskou, Sea Grill pochopitelně se specialitami na grilu a monotematickou japonskou Banzai. Služby doplňuje Vilu Bar, dále boutique. Bezplatné WiFi v recepci a na baru.

Ubytování

Pouhých třicet objektů je rozděleno do pěti kategorií. 6x Jacuzzi Beach Villa (cca 85m2, včetně terasy) má koupelnu se sprchou, WC, separátní venkovní sprchu, vanu/jacuzzi, župany, fén a dále telefon, TV, bezplatný internet, minibar, vinotéku, žehličku/prkno, sejf, varnou konvici (káva/čaj), klimatizaci, stropní ventilátor a terasu s výhledem na moře. 5 rozlehlých Pool Villas (cca 150m2) má stejné vybavení, jen místo jacuzzi malý bazének. 8 Duplex Pool Villas má stejnou rozlohu a vybavení jako Pool Villa, ale - jak název napovídá - patrové řešení, přičemž nahoře je ložnice a dole obývací část. 4x Ocean Villa (cca 80m2) odpovídá vybavením Jacuzzi Beach Villa, jsou však umístěny nad vodou se schůdky přímo do laguny. 7 o pár metrů větších Ocean Pool Villas opět nemá jacuzzi, ale bazének.

Stravování

Pobyt je možné rezervovat ve dvou variantách. SE SNÍDANÍ - v ceně pouze snídaně ve formě buffetu či a la carte, veškeré ostatní gastroslužby se platí na místě. ALL INCLUSIVE - navíc v poledne a večer všechna vyznačená jídla z nabídky všech restaurací, dále vybrané nápoje (voda, nealko, káva, čaj, pivo, vybraná vína, sekt, koktejly a alkohol včetně značkového) ve všech restauracích a baru během jejich otevírací doby, pokojový minibar (nealko, voda a vybrané lihoviny), 10% sleva ve Spa centru a 1 výlet (šnorchlování či sunset cruise) během pobytu.

Sport a zábava

V ceně fitness, kajaky, katamarány a windsurfing. Za úhradu rybaření, šnorchlování, potápění (PADI), rybaření, Spa centrum.

Náš názor

Opět jedna perfektní delikatesa pro milovníky malých boutique resortů s vytříbenými službami. I když se hotel pobytům s dětmi nebrání, drtivou většinu jeho návštěvníků tvoří páry hledající klid a soukromí. Pro milovníky podmořského světa je tu jeden z nejlepších maledivských reefů pouhých 20-100 metrů od břehu. Výtečné šnorchlování, výtečné potápění!

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 70 km
Doba transferu z letiště: 25 min.

Počasí

Malé

30°C Převážně oblačno