800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LUX MALDIVES

  • Jeden z největších resortů na Maladivách
  • Nádherné pláže
  • Vhodné pro páry i rodiny s dětmi

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Ať už se chcete potápět, nebo si jen tak užívat tropického ráje, přepychový pětihvězdičkový ostrovní resort LUX* Maldives Vás uchvátí svým kouzlem. Sněhobílá pláž, tyrkysová laguna, tropické palmy, ale i nejmoderněji vybavené pokoje a vily, výtečné restaurace a příjemné bary, dva bazény, tenisové kurty, certifikované potápěčské centrum, lázeňské centrum – to vše podtrhuje svěží koncept resortů LUX*, který místo přebujelé opulence nabízí nové chápání luxusu, jež se nevzdaluje, ale přibližuje přírodě. Tento k životnímu prostředí šetrný resort najdeme na ostrově Dhidhoofinolhu 25 minut letu jihovýchodně od hlavního města Male.

Ubytování

Hosté mají na výběr z luxusních, prostorných a vzdušných pokojů, vil a apartmá, které jsou rozesety podél pláže či se vznášejí nad hladinou oceánu a poskytují výjimečné vybavení, jež uspokojí i ty nejnáročnější. Zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi s DVD přehrávačem, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů a koupelnu s vanou a sprchou. S krásným prostředím je pojí dřevěná terasa ideální k relaxaci. K dispozici jsou i propojené pokoje vhodné pro rodiny.

Vybavení

Resort překypuje skvělými možnostmi, ať se jedná o jídlo, pití nebo sportovní a zábavní vyžití. Sedmičku skvělých restaurací, které servírují čerstvé a lehké pokrmy maledivské i dalších světových kuchyní, doplňuje šestice příjmených barů včetně vinného sklepa, kavárny, plážového baru a nočního klubu. Lázeňské centrum nabízí vybrané menu masáží a jiných procedur, saunu či parní lázeň. Dále jsou k dispozici dva plavecké bazény, fitness centrum, centrum vodních sportů a potápění, dva tenisové kurty, herní místnost, počítačová místnost, prádelna nebo butik. Samozřejmostí je 24hodinová pokojová služba.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Celý ostrov obklopuje krásná, 4 kilometry dlouhá pláž s bílým pískem.

Sport a zábava

Resort bez nejmenších potíží dostojí skvělé pověsti Malediv, co se týče podmínek pro vodní sporty, šnorchlování a potápění. Cetifikované potapěčské centrum pořádá pravidelné výpravy na nejkrásnější lokality v okolí, kde je možné obdivovat krásu podmořského světa. Mezi další možné aktivity patří vyhlídkové plavby na katamaránu či motorovém člunu, návštěvy okolních ostrovů nebo rybaření. Kdo by si chtěl na chvíli odpočinout od moře, může navštívit fitness centrum, zahrát si tenis, dopřát si masáž v lázních nebo předvést své taneční umění v nočním klubu.

Pro děti

Pro dětské hosty je připraven dětský klub a široká nabídka sportovních a zábavních aktivit.

Náš názor

Jedná se o nádherný a špičkově vybavený maledivský ostrovní rezort, který je vhodný i pro tu nejnáročnější klientelu. Všechny již zmíněné přednosti podtrhuje ještě přátelský servis na nejvyšší úrovni.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Malé

28°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL DIVA ISLAND RESORT AND SPA

HOTEL DIVA ISLAND RESORT AND SPA

Maledivy, Ari

Cena od: 68 990 Kč

Pro skupinu:

DIAMONDS THUDUFUSHI BEACH & WATER VILLAS

DIAMONDS THUDUFUSHI BEACH & WATER VILLAS

Maledivy, Ari

Cena od: 68 090 Kč

Pro skupinu:

HOTEL NIKA ISLAND RESORT

HOTEL NIKA ISLAND RESORT

Maledivy, Ari

Cena od: 68 500 Kč

Pro skupinu:

×